Berlīnē notiks viens no lielākajiem pasākumiem Eiropā jaunāko tehnoloģiju jomā TechCrunch Disrupt Berlin 2017

Berlīnē notiks viens no lielākajiem pasākumiem Eiropā jaunāko tehnoloģiju jomā TechCrunch Disrupt Berlin 2017

Pasākums apvieno tehnoloģiju nozares labākos un spilgtākos uzņēmējus, investorus, datorspeciālistus un fanātus, aicinot tos piedalīties pasākuma piedāvātajās aktivitātēs. Šis pasākums ir īstā vieta, kur debitēt jaunajiem uzņēmumiem, atrādot un prezentējot paveikto jaunāko tehnoloģiju jomā un apzinot pašas jaunākās inovācijas.

Pasākuma ietvaros tiks piedāvāta vērienīga programma, kas ietver publiskas, neformālas sarunas, ekspertu diskusijas, seminārus, kā arī daudzas citas aktivitātes, piemēram, jauno uzņēmumu sacensības The Startup BattlefieldStartup Alley, kā arī Hardware Alley.

Disrupt Berlin 2017 piedalīsies 15 jaunizveidotās tehnoloģijas, un simtiem jauno kompāniju prezentēs sevi Startup Alley. Ikvienam Disrupt dalībniekam būs iespēja piedalīties CrunchMatch programmā.  Tā ir bezmaksas programma, ar kuras palīdzību  jaunie uzņēmēji var izveidot kontaktus ar investoriem, pamatojoties uz abu īpašajiem kritērijiem, mērķiem un interesēm.

Bez jau pieminētajām Disrupt Berlin 2017 piedāvātajām aktivitātēm notiks arī sarunas un diskusijas starp dažādu tehnoloģiju pārstāvošiem uzņēmumiem. Piemēram, Slack līdzdibinātājs un tehniskais direktors Kels Hendersens (Cal Hendersen), ResearchGate līdzdibinātājs un izpilddirektors Ijads Madišs (Ijad Madisch) un ABB izpilddirektors Ulrihs Spīshofers piedalīsies publiskajās, neformālajās sarunās ar TechCrunch izpilddirektoru.

Pasākumā tiks pārstāvēti arī ar kriptovalūtām un Blockhain saistīti uzņēmumi. Gavins Vuds (Gavin Wood) un Džuta Šteinere (Jutta Steiner), kas pārstāv Parity Technologies, sniegs informāciju par kriptovalūtas Ethereum un Blockchain perspektīvām nākotnē. Mona El Isa no uzņēmuma Melonport un Tims Zeigers (Tim Zagar) no Iconomi diskutēs par atšķirīgajiem uzskatiem kriptovalūtas digitālo resursu pārvaldībā. Par kriptovalūtām un to izmantošanu uzņēmumu finansēšanā tiks diskutēts arī noslēdzošajā Disrupt Berlin 2017 pasākuma dienā. Diskusijā piedalīsies Zoja Adamoviča (Zoe Adamovicz), kas pārstāv uzņēmumu Neufund, un Kevita Gupta (Kavita Gupta) no ConsenSys Ventures.

Uzņēmuma Clue dibinātāja Aida Tina (Ida Tin) publiskajās, neformālajās sarunās ar Berlīnes top 3 investoriem Tanju Kufneri (Tanja Kufner), Kristianu Neidželu (Christian Nagel) no uzņēmuma Earlybird Venture Capital un Kīronu O’Leriju (Ciaran O’Leary) no Blueyard diskutēs par tehnoloģijām, kas koncentrējas uz sieviešu veselību.

Disrupt Berlin 2017 laikā sarunas un diskusijas norisināsies arī par un ap tādiem trendiem kā sieviešu tehnoloģijas, Challenger bankas, mobilie maksājumi, kā arī autonoma braukšana. Notiks  robotiku un mobilitāti pārstāvošu uzņēmumu demonstrācijas. Arī eksperti sniegs savu viedokli par ieguldījumiem, kapitāla piesaisti, kā arī dalīsies ar savu skatījumu par tehnoloģijām Eiropā.

Iepazīties ar pilnu TechCrunch Disrupt Berlin 2017 pasākuma programmu un iegādāties biļetes aicinām mājaslapā: https://techcrunch.com/event-info/disrupt-berlin-2017

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!