Biznesa festivāls sTARTUp Day atklāj pirmos runātājus

Biznesa festivāls sTARTUp Day atklāj pirmos runātājus

Biznesa festivāls sTARTUp Day 2020 no 23. līdz 25. janvārim notiks Igaunijas pilsētā Tartu. Festivāls, kas pulcē ap 4000 apmeklētāju un vairāk nekā 100 pasaules līmeņa runātājus, atklāj pirmās sarunas, kas paredzētas programmā. Viens no organizatoru galvenajiem mērķiem ir kvalitatīvas festivāla programmas izveide.

Viena no interesantākajām runātājām ir nīderlandiete Laura Dekker - pasaulē jaunākā persona, kas vienatnē ar jahtu apburājusi apkārt zemeslodei. Savu pirmo buru laivu Laura iegādājās, kad viņai bija 11 gadi. Par viņas piedzīvojumiem ir izveidota dokumentālā filma ar nosaukumu “Maidenship”. Savā prezentācijā Laura runās par savu ceļojumu un šķēršļiem, ko viņai nācās pārvarēt paša piedzīvojuma laikā, kā arī pirms tā sākšanās, piemēram, pārliecināt Nīderlandes valdību par to, ka šis ceļojums viņai ir pa spēkam. 

Šovasar Tartu uzņēma pasaules slaveno grupu Metallica, kuras koncertu apmeklēja vairāk nekā 65 000 cilvēku. Tartu pilsētas valdība nolēma apkopot visus ar koncertu saistītos statistikas datus. Tika apskatīts viss, sākot no telefonu atrašanās vietām līdz bankas karšu maksājumiem, no gaisa kvalitātes mērījumiem līdz pilsētas nomājamo riteņu izmantošanas kustībām. Visi rezultāti tiks prezentēti festivālā. 

Keith Siilats ir uzņēmuma Bolt Mobility līdzdibinātājs. Sākotnēji viņš bija daļa no skandalozās Fyre mūzikas festivāla organizētāju komandas, taču aizgāja no sava darba pēc tam, kad saprata, cik nekompetenta ir festivāla vadība. Viņu iespējams redzēt Netflix izveidotajā dokumentālajā filmā, kurā tiek stāstīts par Fyre festivāla izgāšanos. Keith ir pavadījis ievērojamu daļu no savas karjeras Volstrītā (Wall Street) un ieguvis bakalaura un maģistra grādu ekonomikā Kembridžas Universitātē.

“Papildus kvalitatīvas programmas izveidei, mēs vienmēr cenšamies pārsteigt savus apmeklētājus ar ko jaunu,” saka Marili Vihmann, festivāla sTARTUp Day organizētāja. “Šogad būs pieejami tādi jaunumi kā ātrā randiņa (speed-dating) un zaļās enerģijas zona.

Mūsu mērķis ir spert plašu soli uz priekšu kā festivālam ar videi draudzīgu domāšanu.”

Early Bird biļetes ir pieejamas līdz 20. septembrim. Biļete ietver sevī ieeju festivālā 3 dienu garumā, pieeju visiem semināriem, blakus pasākumiem un festivāla afterparty. Biļetes iespējams iegādāties šeit: https://www.startupday.ee/tickets.

Festivāls tiek organizāts sadarbībā ar Tartu pašvaldību, Tartu Universitāti, Tartu Zinātnes parku, Tartu Radošo industriju centru, Tartu Biotehnoloģiju parku, Tartu biznesa konsultāciju pakalpojumu sniedzēju, Contriber, Ole Rohkem un Swedbank

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!