Digitālo jomu entuziastiem piedāvā iespēju attīstīt biznesa tehnoloģiju ideju

Digitālo jomu entuziastiem piedāvā iespēju attīstīt biznesa tehnoloģiju ideju

Ikvienam digitālās jomas startapam jeb jaunuzņēmumam, kas vēl nav reģistrējis savu darbību, līdz 5. maijam ir iespēja vien ar gatavu biznesa ideju pieteikties tiešsaistes pirmsakselerācijas programmai “EIT Digital Venture Program”. Pēc rūpīgas atlases jaunajiem censoņiem programmas ietvaros būs iespēja attīstīt savas prasmes un zināšanas par tādiem jautājumiem kā bizness, pārdošana, investīciju piesaiste, kā arī iegūt 15 tūkstošu eiro lielu finansējumu savai biznesa idejas attīstībai.

Programmā “EIT Digital Venture Program” var pieteikties startapi, kuru mērķis ir realizēt savas biznesa idejas jomās, kas saistītas ar tehnoloģijām, piemēram, fintech jeb finanšu tehnoloģijas, viedāka valsts pārvalde, gudrās pilsētas. Svarīgi, ka ne visi startapi, kas pieteiksies, automātiski ņems dalību programmā. Lai kļūtu par pirmsakselerācijas programmas “EIT Digital Venture Program” dalībnieku, būs jāiziet cauri rūpīgam atlases procesam. Tā laikā tiks izvēlētas dzīvostpējīgākās idejas, kuras būs iespējams attīstīt tālāk.

Svarīgi, ka pati pirmakselerācijas programma sāksies 20. maijā un norisināsies sešu nedēļu garumā, neprasot dalībnieku fizisku klātbūtni, jo plānota vienīgi tiešsaistē.

Vairāk nekā mēnesi jaunuzņēmumi smelsies zināšanas par to, kā uzsākt savu biznesu, kā labāk pārdot, kā arī atklās knifus veiksmīgākai investoru piesaistei.

Tāpat uzsvars tiks likts uz individuālu mentoringu, kā arī sadarbību ar dažādu jomu pārstāvošiem ārvalstu ekspertiem. Dalībnieki savas iegūtās zināšanas, ja vien būs vēlme, varēs likt par pamatu pilnai akselerācijas programmai “Startup Wise Guys”.  

Tie jaunuzņēmumi, kas būs veiksmīgi izgājuši visu “EIT Digital Venture Program”, kā arī pēc tam nodibinājuši savu uzņēmumu, saņems 15 tūkstošus eiro lielu finansējumu sava biznesa uzsākšanai.

Jāpiebilst, ka šajā pirmsakselerācijas programmā var pieteikties ne vien biznesa ideju īpašnieki no Latvijas, bet arī no tādām valstīm kā Lietuva, Igaunija, Čehija, Polija un Slovākija. Dalībai “EIT Digital Venture Program” kopumā tiks izvēlēti līdz 20 startapiem.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!