Google atbalstīs jaunuzņēmumus Latvijā

Google atbalstīs jaunuzņēmumus Latvijā

Baltijas valstīs esošais jaunuzņēmumu akselerators Startup Wise Guys, kas savā paspārnē izauklējis virkni savā jomā veiksmīgu uzņēmumu, izveidojis sadarbību ar tehnoloģiju milzi Google. Startup Wise Guys ir Google vienīgais partneris Baltijas valstīs, solot daudzveidīgā ziņā atbalstīt un palīdzēt “nostāties uz savām kājām” arī Latvijas perspektīvākos startapus.

Jaunā sadarbība norisināsies globālās programmas “Google Developers Launchpad” ietvaros. Kā norādīja Startup Wise Guys mārketinga direktore Zane Bojāre - akseleratorā esošie startapi programmas ietvaros varēs saņemt starptautiski atzītu un zinošu mentoru atbalstu, padomus, vērtīgas zināšanas, kā arī bezmaksas izmantot Google Firebase un Google Cloud pakalpojumus.

Z. Bojāre uzsvēra, ka iespēju sadarboties ar Google Startup Wise Guys izmanto jau krietni senāk, piedāvājot akseleratorā esošajiem startapiem tieši Google pieredzējušo mentoru atbalstu. Domājams, ka lielākoties tieši tāpēc Startup Wise Guys izraudzīts kā viens no četriem akseleratoriem Eiropā, ar kuru Google nolēma sadarboties ciešāk minētās programmas ietvaros. Kā otru iemeslu sadarbībai Z. Bojāre minēja tehnoloģiju giganta saskatīto potenciālu tehnoloģiskai attīstībai Baltijas reģionā.

Tas apliecina Baltijas izaugsmi pareizā virzienā, pievēršot arī pasaules uzmanību.

Startup Wise Guys mārketinga direktore arī akcentēja, ka sadarbība ar Google būs vairāk sociāla, jo tās primārais mērķis ir jaunu prasmju, tendenču apzināšana, ko no savas puses startapiem sniegs mentori un Google piedāvātie pakalpojumi.

Jāpiebilst, ka jaunuzņēmumu akselerators Startup Wise Guys sniedz atbalstu startapiem visās trīs Baltijas valstīs. No Latvijas jaunuzņēmumu ekosistēmas šajā akseleratorā piedalījušies un guvuši panākumus tādi startapi kā, piemēram, Anatomy Next un Motivio.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!