Izstrādāts rīks, kas palīdzēs atrast piemērotāko palīgu mājsaimniecības darbos

Izstrādāts rīks, kas palīdzēs atrast piemērotāko palīgu mājsaimniecības darbos

Aizvien biežāk ar inovatīvu, sabiedrībā un valstī noderīgu risinājumu izstrādi izceļas tieši startapi. Mūsdienīga pieeja sabiedrībā aktuālām problēmām un vajadzībām ir arī pamatā jaunuzņēmuma “Partly” izstrādātam risinājumam. Tā ir mobilā aplikācija, kas mājsaimniecībām ērtā un vienkāršā veidā palīdz sameklēt īsto meistaru vai palīgu dažādu ikdienas darbu veikšanai.

Uzņēmums “Partly” radījis aplikāciju, kas ikvienam lietotājam sniedz iespēju publicēt dažādus darba piedāvājumus, kas primāri saistīti ar palīdzību dažādu mājsaimniecības darbu veikšanā, un tādā veidā atrast piemērotāko šo darbu veicēju. Savukārt tie interesenti, kuriem noderētu papildus ienākumi, ar šīs aplikācijas palīdzību var apskatīt un iepazīties ar dažādiem mājsaimniecību darba piedāvājumiem un pieteikties tiem, balstoties uz savām prasmēm, dzīvesvietas atrašanos un citiem aspektiem. Kā uzsvēra viens no Partly līdzīpašniekiem Arnis Celitāns –

mobilā lietotne primāri kalpo kā risinājums īstermiņa mājsaimniecības darbiem.

Aplikācijā iespējams publicēt un pieteikties piedāvājumiem, kas saistīti, piemēram, ar mēbeļu montāžu, remontu, elektrību, santehniku un citiem līdzīgiem darbiem mājsaimniecībā. A. Celitāns piebilda, ka sadarbībai šādu darbu izpildē uzrunāti arī vairāki savas jomas profesionāļi, kas ikdienā veic tādus vai līdzīgus darbus, kā arī mikrouzņēmumi, kas specializējušies šādu pakalpojumu sniegšanā.

Savukārt otrs Partly līdzīpašnieks Artis Ērglis, runājot par aplikācijas sniegtajām iespējām, norādījis, ka šādā veidā pakalpojumu sniedzējs var audzēt popularitāti, kas ir nozīmīga arī šī aroda ietvaros, lai spētu savu paveikto pārdot. Šo iespēju palīdz nodrošināt mobilajā lietotnē pieejamā iespēja sniegt novērtējumu un atsauksmi par konkrēto meistaru vai palīgu. Arī ikviens pakalpojuma sniedzējs var sniegt savu vērtējumu un atsauksmi par konkrēto mājsaimniecību, kurā strādājis.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!