Jaunuzņēmumiem rādīta kopīga mītnes un atbalsta vieta

Jaunuzņēmumiem rādīta kopīga mītnes un atbalsta vieta

Pašreiz inovatīvus, viedus un radošus risinājumus dažādu nozaru vajadzībām un jauniem attīstības virzieniem rada un nes tālāk pasaulē 418 jaunuzņēmumi Latvijā, kas nav vecāki par pieciem gadiem. Startapu pastāvēšanā lielākoties izšķirošas ir iespējas saņemt atbalstu un līdzfinansējumu sava risinājuma veiksmīgai attīstībai. Nu rasta vieta, kur ikviens tehnoloģiju entuziasts ar savu inovatīvo ideju var doties un saņemt atbalstu tās realizācijā - "Jaunuzņēmumu māja" – atbalsta punkts jauna biznesa tapšanai. 

Vakar Rīgā, spītējot rudenīgajiem laikapstākļiem, savus atklāšanas svētkus piedzīvoja un tika atklāta vieta, pēc kuras, domājams, savu reizi ilgojies ne viens vien jaunuzņēmums, tehnoloģiju entuziasts un ikviens, kam inovatīvas idejas birst kā no pārpilnības raga, taču nav atbalsta to realizācijai. Kronvalda bulvārī nu vietu radusi topošo "Jaunuzņēmumu māja" – atbalsta punkts jaunu, viedu un inovatīvu ideju radīšanā. Tajā iekārtojušās jau vairākas tehnoloģiju organizācijas un jaunuzņēmumi.

Viena no organizācijām, kas par savu mītnes vietu nu var saukt “Jaunuzņēmumu māju”, ir “TechHub Riga”. Tās līdzdibinātājs un valdes priekšsēdētājs Andris Bērziņš norādīja, ka šādas ēkas izveide ir ļoti vēlams attīstības solis ikvienam jaunuzņēmumam, investoram un visai Rīgai kopumā. Papildinot TecHub Riga līdzibinātāja teikto, tā vadītāja Līna Marta Sarma uzsvēra, ka -

tāda vide kā "Jaunuzņēmumu māja" ļauj ne tikai apmainīties ar pieredzi, idejām, kontaktiem, bet arī ir kā atbalsta punkts jaunu uzņēmumu tapšanai.

Jāpiebilst, ka bez TechHub Riga pašreiz "Jaunuzņēmumu mājā" Kronvalda bulvāra četrās telpās ērti iekārtojušās tādas organizācijas kā Latvijas Startup uzņēmumu asociācija “Startin.lv”. nodibinājums “TechChill”, nevalstiskā organizācija “Riga TechGirls”, startapi – Anatomy Next, Edurio, kā arī riska kapitāla fonds “Change Ventures” un citi.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!