Jaunuzņēmumu forumā startapi veidos dialogu ar lielajiem uzņēmumiem

Jaunuzņēmumu forumā startapi veidos dialogu ar lielajiem uzņēmumiem

Pēc foruma rīkotāju sniegtās informācijas - Jaunuzņēmumu kopienas forums tiek rīkots ar mērķi veicināt sadarbību starp startapiem un lielajiem, valsts uzņēmumiem. Tāpat īpaša vērība tiks piešķirta dialoga veidošanai ar publisko, privāto un akadēmisko sektoru, ka arī nevalstiskajām organizācijām.

Ieskatoties nedaudz foruma saturā – tas sadalīts trīs daļās, trīs tēmu blokos. Pirmajā daļā lielāks uzsvars tiks likts uz privāto uzņēmumu pieredzi. Uz skatuves kopā ar startup uzņēmumiem “CakeHR” un “Crassula” kāps tādi pazīstami uzņēmumi kā “Accenture”, “SEB” banka un “Swedbank” atklājot to, kāds bijis viņu ceļš uz panākumiem, cik grūts vai viegls tas bijis un ko no viņu pieredzes vajadzētu mācīties jaunajiem uzņēmumiem.

Jaunuzņēmumu kopienas foruma otrā daļa tiks veltīta valsts kapitāla uzņēmumiem. Savus pieredzes stāstus šeit atklās tādi jomas lielie uzņēmumi kā “Latvijas Valsts meži”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Rail Baltic”. Vienu skatuvi ar šiem grandiem dalīs jaunuzņēmumi “Vividly” un “Apply IT”.

Foruma noslēdzošā daļa tiks veltīta startapu jomā visai būtiskam aspektam – sadarbībai ar valsts institūcijām. Šeit Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Raimonds Aleksejenko prezentēs turpmāko darbības plānu, kas paredz, piemēram, viedo risinājumu popularizēšanu, sabiedrības informēšanu un integrāciju valsts pārvaldē. Pēc prezentācijas plānota diskusija, kurā ar savu viedokli par tēmu dalīsies tādas institūcijas kā Latvijas Investīciju attīstības aģentūra (LIAA), Uzņēmumu reģistrs, Vides un reģionālās attīstības ministrija un citas.

Latvijas Start–up uzņēmumu asociācijas valdes priekšsēdētāja Egita Poļanska norāda, ka forums paver iespējas veidot dialogu un līdz šim neierastā veidā runāt par aktuālām tēmām, kopīgām problēmām un risinājumiem.

Tas paver jaunas sadarbības iespējas gan jaunuzņēmumu kopienā, gan sadarbībā ar lielajiem uzņēmumiem.

Jaunuzņēmumu kopienas forums norisināsies šodien, 12. septembrī, no 13.00 līdz 18.00 VEF kvartālā. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!