Latvija pieteikusi dalību Igaunijas “sTARTUp Day”

Latvija pieteikusi dalību Igaunijas “sTARTUp Day”

Latvijas startapi jau tradicionāli piedalās Igaunijas pilsētā Tartu notiekošajā konferencē – jaunuzņēmumu konkursā “sTARTUp Day”. Arī šis gads nav izņēmums, un Baltijā lielākajā jaunuzņēmumu festivālā šogad Latviju pārstāvēs trīs startapi. Par labākā jaunuzņēmuma titulu jau nākošnedēļ no Latvijas cīnīsies “CalenDays”, “Jeff” un “Vigo”.

Kopumā startup konkursā “sTARTUp Day” dalību pieteica 240 komandas, no kurām piedalīties pasākumā aicināti 30 labākie uzņēmumi, starp tiem arī trīs no Latvijas. Bez dalības konkursā Latvijas klātbūtne būs jūtama arī lektoru vidū. Ar viediem padomiem dalīsies un pieredzē balstītu viedokli pasākuma apmeklētājiem un jaunajiem biznesmeņiem sniegs Jūlija Terjuhana, kura pārstāv uzņēmumu “Sorainen”, un pastāstīs par to, kā noteikt intelektuālo īpašumu jaunuzņēmumā un kā to efektīvi nosargāt. Latvijas Privātā un Riska kapitāla asociācijas valdes loceklis Mārtiņš Bičevskis sniegs padomu par to, kā ar valsts iestādēm panākt godīgas un atvērtas attiecības. Savukārt Māris Igavens iepazīstinās ar to, kāda ir Latvijas pieeja jaunuzņēmumiem un par zināšanu pārnesi universitātēs.

Visi konkursa dalībnieki cīnīsies par visai iespaidīgu naudas balvu – līdz 250 tūkstošiem eiro, kas paredzēti investīcijām uzņēmumā, un ko pasniegs Igaunijas biznesa eņģeļu tīkls. Desmit tūkstošus eiro bez saistībām pasniegs Swedbank, bet vēl kāds no startapiem piecus tūkstošus eiro bez saistībām saņems no “RIA.com”.

Jāpiebilst, ka startapu konkurss “sTARTUp Day” norisināsies no 29. līdz 31. janvārim, pulcējot kopumā ap 120 lektoru un teju 4000 apmeklētāju.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!