Norisināsies nometne jaunajiem uzņēmējiem

Norisināsies nometne jaunajiem uzņēmējiem

Pēc Latvijas Universitātes (LU) sniegtās informācijas -  šī gada rudenī un 2019. gada janvārī divās pilsētās – Rīgā un Kembridžā (Lielbritānija) – jau ceturto reizi norisināsies jaunuzņēmumu jeb startapu nometne “Riga-Cambridge Venture Camp”. Nometnē aicināti piedalīties visi tie, kuriem ir sava biznesa ideja un vēlas uzsākt savu uzņēmējdarbību. Gaidīti būs kā studenti, tā jaunie uzņēmēji, kuri vēlas uzlabot sava zināšanas uzņēmējdarbībā vai arī apgūt tās no pašiem pamatiem un praktiski pielietot savas biznesa idejas attīstībā.

Svarīgi, ka nometne norisināsies divās daļās. Pirmā no 1. novembra līdz 15. decembrim -  Rīgā.

Centīgākajiem un veiksmīgākās idejas autoriem tiks dota iespēja piedalīties nometnes otrajā daļā, kas norisināsies no 21. līdz 26. janvārim Kembridžā.

Rīgas daļas nometnē praktiskās lekcijās gudrai un pārdomātai uzņēmējdarbības uzsākšanai tiks apskatītas tādas tēmas kā tirgus izpēte un produkta pozicionēšana, inovācijas, finanšu vadība, tīkošanās, biznesa modelis un veiksmīga prezentācija. Nodarbības vadīs gan pieredzējuši pasniedzēji no Latvijas un Lielbritānijas, gan uzņēmēji. Papildus tam nozares eksperti dalīsies savos pieredzes stāstos, kā arī palīdzēs nometnes dalībniekiem ar padomiem biznesa idejas tapšanā.

Rīgas daļas nometnes noslēgumā dalībniekiem būs jāstājas žūrijas priekšā un jāprezentē sava biznesa ideja. Žūrija atlasīs 25 labākos dalībniekus, kuri janvārī dosies uz otru nometnes norises vietu – Kembridžu, turpinot smelties zināšanas uzņēmējdarbībā.

Nometni “Riga-Cambridge Venture Camp” rīko biedrība “CONNECT Latvija”, LU Biznesa, ekonomikas un vadības fakultāte, Rīgas Ekonomikas augstskola un Englija Raskina universitāte (Anglia Ruskin University).

Kļūt par “Riga-Cambridge Venture Camp” dalībnieku iespējams līdz 31. oktobrim. Reģistrēties iespējams šeit.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!