Norisināsies pasākums Latvijas un Baltkrievijas startapu sadarbības veicināšanai

Norisināsies pasākums Latvijas un Baltkrievijas startapu sadarbības veicināšanai

No 28. augusta līdz 1. septembrim Minskā un Rīgā norisināsies pasākums “Minsk-Riga Startup Train”. Tā mērķis ir izveidot ciešāku saikni starp Latvijas un Baltkrievijas startapu ekosistēmām. “Minsk-Riga Startup Train” pasākuma tēma šogad ir “programmēšana”. Tēmas ietvaros Latvijas un Baltkrievijas uzņēmīgākie, enerģiskākie programmēšanas guru jeb, konkrētāk, mājaslapu izstrādātāji, dizaineri un uzņēmēji, sacentīsies vairākās komandās par labākās titulu.

“Minsk-Riga Startup Train” sāksies 28. augustā, kad vilciens Latvijas dalībniekus atvedīs uz Minsku. Tajā pašā dienā notiks arī reģistrēšanās un pasākuma atklāšanas ceremonija.

Nākošajā dienā jeb 29. augustā sāksies sacensību posms, kura laikā komandām jāveic apjomīgs uzdevums programmēšanā.

Pasākumā piedalīsies arī mentori, kas dalībniekiem sniegs padomu uzdevuma veikšanā. “Minsk-Riga Startup Train” otru daļu no 30. augusta paredzēts aizvadīt Rīgā, kur turpināsies darbs pie uzdevuma veikšanas, kā arī norisināsies apbalvošanas ceremonija.

Pašreiz savu dalību “Minsk-Riga Startup Train” ir pieteikušas piecas komandas. Katrai no tām vēl nepieciešams kāds komandas biedrs, piemēram, front-end, full- stack programmētāji, tehniskie inženieri. Tāpat vēl ir iespēja pieteikties tiem, kas vēlas izveidot savu komandu, kā arī tie, kuriem vēl nav ne idejas, ne komandas, bet ir vēlme piedalīties pasākumā.

“Minsk-Riga Startup Train” no Baltkrievijas puses rīko Imaguru Minsk, kas ir kopiena startapu izaugsmei, kas arī sniedz tehnoloģiskus un inovatīvus risinājumus. No Latvijas puses pasākumu organizē Magnetic Latvia Startup.

Visi tie, kas vēlas būt daļa no “Minsk-Riga Startup Train”, sava dalība pasākumā jāpiesaka līdz 13. augustam, reģistrējoties pasākuma oficiālajā mājaslapā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!