Norisināsies semināri gudrākai startupu attīstībai

Norisināsies semināri gudrākai startupu attīstībai

„Starta dienas” mērķis ir iepazīstināt  jaunos uzņēmējus ar galvenajiem aspektiem un neskaidrībām, kas saistīti ar uzņēmējdarbību, valsts atbalstu biznesa uzsākšanai vai paplašināšanai, finansējuma iespējām, par iespējām uzsākt veiksmīgu biznesu Latvijā. Tāpat jaunajiem biznesa uzsācējiem būs iespēja nodibināt vērtīgus kontaktus, kas var lieti noderēt uzņēmuma attīstībā.

Semināros tiks apskatītas tādas tēmas kā - pārdomāti plānot un finansēt savu ideju, pārdošana digitālajā laikmetā, ko biznesam var dot investors un citas biznesa vidē aktuālas tēmas.

Būs iespēja arī noklausīties dažādus uzņēmēju pieredzes stāstus par to, kā uzsākt savu biznesu, pieredzi uzņēmējdarbībā, galvenajām atziņām un viediem padomiem, kā labāk attīstīt savu uzņēmumu.

„Starta dienas” ietvaros bez visa jau iepriekš minētā būs arī iespēja tikties ar nozaru ekspertiem, kuri individuāli sniegs pieredzē balstītus padomus dažādās biznesa vidē nozīmīgās jomās – biznesa koncepta, stratēģijas izstrādē, finansēšanā, grāmatvedībā, pārdošanā, mārketingā un citur. Ekspertu vidū būs pārstāvji no vairāk kā 10 organizācijām – ALTUM, Valsts ieņēmumu dienesta, Uzņēmumu reģistra, Nodarbinātības valsts aģentūras, Valsts Darba inspekcijas un citām organizācijām.

Semināru cikls „Starta diena”  iesākās jau 7.martā ar Jēkabpilī notikušo semināru. Vēl četri semināri plānoti tādās Latvijas pilsētās kā: Daugavpils, Kuldīga, Cēsis un bezmaksas semināru ciklu uzņēmējiem noslēgs seminārs Rīgā 31. maijā.  

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!