Noskaidrotas labākas blockchain tehnoloģijas idejas

Noskaidrotas labākas blockchain tehnoloģijas idejas

LU studentu biznesa inkubatora vadītājs Mikus Losāns uzsver, ka Demo dienas mērķis ir iedvesmot un sekot līdzi Latvijas labākajiem blokķēžu startapiem un pievienoties tiem. M. Losāns par investīciju piesaisti bloķēdes tehnoloģiju ideju attīstībai ir noskaņots ļoti optimistiski un cer, ka jau pēc pāris mēnešiem komandas būs piesaistījušas investīcijas un uzsāks patstāvīgu un veiksmīgu biznesu.

Pirmsakseleratora programmā bija iespēja pieteikties visiem, kuriem bija kāda blokķēdes tehnoloģijas ideja un vēlme to attīstīt. Šogad šajā programmmā piedalījās 40 dalībnieki, no kuriem tika izveidotas 12 komandas.

Trīs labākās komandas saņēma zaļo gaismu un jau aprīļa beigās dosies apmaksātā braucienā uz Kriptoieleju, kur savai unikālajai blokķēdes tehnoloģijas idejai centīsies piesaistīt investorus.

Komandu mērķis ir piesaistīt aptuveni 20 miljonu eiro lielu finansējumu.

Blokķēdes tehnoloģiju pirmsakseleratora programma norisinājās no 23. janvāra līdz pat 4. aprīlim, ietverot 11 nodarbības, kuras vadīja lektori un pieredzējuši mentori, piemēram, Latvijas Blockchain asociācijas dibinātāji, „Iconiq Lab” līdzdibinātājs Sandris Muriņš, Cryptolab.lv vadītājs Viktors Dubica un daudzi citi.  

Pasākumā kopā ar LU studentu Biznesa inkubatoru sadarbojās Latvijas Blockchain asociācija. Jāpiebilst, ka LU studentu Biznesa inkubatoram šis nav pirmais šāda veida pasākums, kurā tiek piesaistīti jaunie, sevi pierādīt gribošie uzņēmumi, uzņēmēji un citi interesenti, kuriem šādi pasākumi ir lieliska iespēja tapt pamanītiem un attīstīt kādu sen lolotu biznesa ideju.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!