Pie savas svētku dienas varētu tikt arī startapi

Pie savas svētku dienas varētu tikt arī startapi

Jau otro gadu “Startup diena” tiks svinēta 12. septembrī kā neoficiāla jaunuzņēmumiem veltīta diena. Pēc “Startup dienas” organizatoru sniegtās informācijas - arī šī gada 12. septembrī Rīgā notiks dažādi jaunuzņēmumiem veltīti pasākumi, kuriem būs ne vien izklaidējoša, bet arī startapu atpazīstamību un sadarbību veicinoša funkcija.

“Startup dienas” svētki sāksies jau 9.00 no rīta, kad Latvijas Universitātes Biznesa inkubatorā norisināsies pasākums “Biznesa brokastis”, kurā jaunuzņēmumi dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem un sniegs padomus. Pēc tam sekos pasākums, kurā tiks novērtēta startapu darbība, izaugsme un redzamība – startapu zīmolu TOP10 prezentācijas. Tāpat “Startup dienas” ietvaros norisināsies arī “Jaunuzņēmumu kopienas forums”, kurš varētu būt interesējošs pasākums vairumam startapu. Tajā fokuss tiks likts uz sadarbības veicināšanu starp “startup” uzņēmumiem un lielajiem uzņēmumiem, kā arī valsti.

Latvijas “startup” uzņēmumu asociācijas izpilddirektore Aļona Beļinska, pamatojot “Startup dienas” ieviešanas nepieciešamību, uzsver, ka šī diena ir svarīga jaunuzņēmumu kopienas stiprināšanai un atpazīstamībai sabiedrībā. Tāpat pēc A. Beļinskas teiktā -

šādas dienas oficiāla ieviešana ļautu arī jauniešiem gūt skaidrāku priekšstatu par startapiem un motivētu tos savu karjeru veidot kādā no šiem uzņēmumiem.

Lai Latvijas jaunuzņēmumi, varētu tikt pie savas svētku dienas, vairāki startapu vides pārstāvji un citas ieinteresētās personas ir parakstījušas iniciatīvu, kurā Ministru Kabinets tiek aicināts atbalstīt ideju par oficiālas “Startup dienas” ieviešanu un šīs dienas atzīmēšanu 12. septembrī. Savu piekrišanu idejai atklāti pauduši un iniciatīvu parakstījuši: Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis, Digital Freedom Festival līdzdibinātāja Dagnija Lejiņa, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas prezidente Signe Bāliņa un Latvijas Start-up uzņēmumu asociācijas valdes priekšsēdētāja Jekaterina Novicka.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!