Rīgā savas prasmes pilnveidos startapi no ārzemēm

Rīgā savas prasmes pilnveidos startapi no ārzemēm

Par Eiropā vadošās finanšu tehnoloģiju akseleratora programmas „Wise Guys Fintech” galveno mītnes vietu izvēlēta „Swedbank”, kas uzņems akseleratora „Startup Wise Guys” dalībniekus. Lai iekļūtu šajā akseleratora programmā, noritēja liela konkurence 80 startapu vidū, no kuriem tika izvēlēti deviņi jaunuzņēmumi no deviņām pasaules valstīm.

Akseleratora programma ilgs trīs mēnešus, kuru laikā apmācīs jaunos uzņēmējus, palīdzēs tiem attīstīt savu biznesu, dibināt kontaktus ar bankas ekspertiem un veicināt sadarbību ar investoriem. Papildus tam visi deviņi akseleratora „Startup Wise Guys” jaunuzņēmumi saņems 20 000 eiro sava biznesa attīstībai.

Akseleratora dalībnieku idejas sasniedz vērā ņemamu līmeni, ietverot tādus viedos finanšu tehnoloģiju risinājumus kā maksājumu pakalpojumi, izmantojot Facebook Messenger, banku klientu video identifikācija un citus gudros risinājumus.

Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens atzinīgi izsakās par „Swedbank” iesaisti startapu pilnveides programmā un raksturo to kā tiltu, kas savieno inovatīvas idejas finanšu tehnoloģiju jomā ar pieredzi un starptautiskajiem tirgiem. Ekonomikas ministrs arī pozitīvi vērtē to, ka tieši Rīgā tiek rīkots starptautiski pazīstamais akselerators, kas pozicionē Rīgu kā vietu, kur startapiem pilnveidoties un gūt atbalstu biznesa attīstībā.

Programmā „Wise Guys Fintech”piedalās startapi no deviņām pasaules valstīm – Latvijas, Zviedrijas, Čehijas, Polijas, Francijas, Ukrainas, Armēnijas, Indijas un ASV.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!