Startapu konkursā meklēs inovatīvākos risinājumus nekustamo īpašumu jomā

Startapu konkursā meklēs inovatīvākos risinājumus nekustamo īpašumu jomā

Startapiem veltītais konkurss norisināsies no 27. līdz 28. septembrim nekustamo īpašumu tirgus inovāciju un tehnoloģiju foruma PropTech Riga 2018 ietvaros. Jāpiebilst, ka šāda veida forums Latvijā notiks pirmo reizi. Pēc foruma mājaslapā sniegtās informācijas – šis pasākums būs kā vieta, kur apspriest progresīvākos risinājumus un inovatīvākās nekustamā īpašuma attīstības tendences. Ar savām idejām un inovācijām tiks aicināti dalīties gan nozares eksperti no Latvijas, ASV un Eiropas, gan startapu konkursa ietvaros arī jaunuzņēmumi no Latvijas un ārvalstīm.

Zināms, ka pašlaik savu dalību konkursā pieteikuši un savas idejas iesnieguši astoņi jaunuzņēmumi – četri no Latvijas un pa vienam no kaimiņvalstīm – Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas.

Lai startaps tiktu apstiprināts dalībai konkursā, tā piedāvātajam risinājumam jābūt saistītam ar inovatīvu pieeju tehnoloģijām, vienlaicīgi dodot labumu arī nekustamo īpašumu nozarei.  

Foruma pirmajā dienā startapu konkursa dalībniekiem uz skatuves būs jāprezentē savas idejas nekustamo īpašumu jomā. Noskatoties katra uzņēmuma trīs minūšu ilgo idejas prezentāciju, skatītājiem būs jāizvēlas viens, kurš dosies uz finālu. Vēl trīs dalībniekus finālam izvirzīs žūrija.  

Līdz šim žūrijas un foruma PropTech Riga 2018 dalībnieku vērtējumam iesniegtas tādas idejas kā vienotas platformas būvniecības menedžmenta sistēma, instrumenti darbam ar klientiem, kur tiek izmantots QR signāls, nekustamā īpašuma projektu kopfinansējuma platforma, aplikācija dažādu uzdevumu pārvaldībai un citi inovatīvi risinājumi nekustamo īpašumu nozarē.

Jāatzīmē, ka forums norisināsies RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6. Pasākuma galvenais rīkotājs ir Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!