Tartu norisināsies lielākais biznesa festivāls Baltijā

Tartu norisināsies lielākais biznesa festivāls Baltijā

Janvāra nogalē Igaunijas pilsētā Tartu notiks grandiozs trīs dienu festivāls, kas veltīts biznesam un biznesa tehnoloģijām - “sTARTUp day 2019”. Pasākums norisinās jau vairākus gadus, un šogad tā galvenā tēma ir “From Zero to Hero”.

Pēc “sTARTUp day 2019” organizatoru sniegtās informācijas -  festivāls sāksies ar vairākiem blakus pasākumiem, tostarp daži no tiem norisināsies arī pilsētvidē. Pasākuma pirmā diena tiks veltīta investoru un vadītāju tēmai (Investor and Executive day). Investoru dienas ietvaros norisināsies investoru tikšanās, kur tiem būs iespēja dalīties savā pieredzē, kā arī veidot kontaktus. Savukārt Vadītāju dienas pasākumā notiks ekskluzīva biznesa jomas pārstāvju tikšanās, kas būs vērsta digitālās transformācijas un inovatīvu risinājumu ieviešanas virzienā. 

Abās pārējās festivāla dienās norisināsies gan lektoru uzstāšanās, diskusijas, semināri, gan dažādu risinājumu demonstrācijas.

Katrā no abām dienām uz trim skatuvēm vienlaicīgi norisināsies dažādi pasākumi par tādām tēmām kā mākslīgais intelekts, biotehnoloģijas, radošā ekonomika, finanšu tehnoloģijas, mārketings, darba organizācija, bizness kā zinātne, viedā pilsēta, kosmosa tehnoloģijas, jaunuzņēmumu ekosistēma un citas. Tāpat par savām veiksmēm un arī neveiksmēm pastāstīs, kā arī padomus sniegs dažādas jomas pārstāvošu uzņēmumu dibinātāji.  

Festivāla apmeklētājus uzrunās kopumā vairāk nekā 100 lektoru ne tik vien no Baltijas reģiona, bet arī no daudz tālākiem pasaules nostūriem, pārstāvot kā Baltijā, tā arī pasaulē zināmus zīmolus. Daži no runātājiem: Swedbank Estonia izpilddirektors Roberts Kits (Robert Kitt), Startup Canada dibinātāja Viktorija Lenoksa (Victoria Lennox), Tinder zīmola konsultane Hermione Veja (Hermione Way), Taxify dibinātājs Olivers Leisalu (Oliver Leisalu), savā pieredzē dalīsies arī pirmais un pagaidām vienīgais zviedru astronauts Kristers Fublesangs (Christer Fuglesang), mārketinga guru Marks Sands (Marc Sands) un daudzi citi iedvesmojoši un pieredzes bagāti runātāji.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!