VEF inovāciju kvartālā vērienīgi atzīmēs Startup dienu

VEF inovāciju kvartālā vērienīgi atzīmēs Startup dienu

Startup diena ir viens no jaunuzņēmumu ekosistēmas nozīmīgākajiem datumiem, kas ik gadu tiek atzīmēts 12. septembrī. Ar plašu vērienu šī diena tiks aizvadīta arī šonedēļ. Atšķirībā no citiem gadiem, šogad Startup diena tiks svinēta vienā no šādam notikumam atbilstošākajām vietām Rīgā - Vefresh kvartālā -, kur visas dienas garumā norisināsies virkne jaunuzņēmumiem veltītu pasākumu ar kustības “VEFRESH” neatņemamu dalību.

Startup diena jau tradicionāli kļuvusi par jaunuzņēmumu ekosistēmas vienu no vienojošākajiem un gaidītākajiem notikumiem. Ik gadu šī diena tiek rīkota kā atvērta ekosistēmas platforma ar mērķi veicināt starpnozaru un pašu startapu ciešāku sadarbību, kā arī uzsvērt jauno uzņēmumu nozīmīgumu un to sniegto pienesumu Latvijai, īpaši tādās jomās kā inovācijas un ekonomika.

Atšķirībā no citiem gadiem, šogad Startup dienas aktivitātes norisināsies vienuviet – Vefresh inovāciju kvartālā, ko kopīgiem spēkiem radījuši VEF apkaimes tehnoloģiju uzņēmumi “Latvijas Mobilais Telefons” un “Accenture Latvia” kopdarbā ar VEF Kultūras pili, pilsētu pilsētā “Jaunā Teika” un nekustamo īpašumu attīstītāju “New Hanza City”. Startup dienas ietvaros tur 12. septembrī norisināsies daudz dažādu pasākumu. Piemēram, Ekonomikas Ministrijas un Latvijas startup uzņēmumu asociācijas “Startin.lv” kopīgi rīkotais Jaunuzņēmumu kopienas forums, Rīgas domes grantu programmas “Atspēriens” rīkots seminārs, diskusijas, lekcijas, meistarklases, kā arī vakara noslēgumā īpašas svinības.

Startup dienas aktivitāšu programma Vefresh kvartālā tiks iesākta 10:00, kad norisināsies trešais Jaunuzņēmumu kopienas forums, kura galvenā tēma šogad ir “Jaunuzņēmumu ekosistēmas un starpnozaru sadarbības veicināšana: izaicinājumi un iespējas”. 13:00 notiks uzņēmumu “DDB Consulting” un “Accenture Latvia” Baltijas Startup zīmolu topa fināls jeb Top 10 pitch sesija. Dienai noslēdzoties, varēs plašāk uzzināt par Rīgas domes granta programmu “Atspēriens” un tās piedāvātajām iespējām. Savukārt visas dienas garumā ikvienam būs iespēja iesaistīties lekcijās, meistarklasēs, noklausīties atvērtās #HealthTech, #GreenTech un #SmartCity diskusijas, iepazīties ar dažādiem startup uzņēmumiem un to veiksmes stāstiem, iegūt jaunus kontaktus.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!