BiSMART aicina tiešsaistē vērot konferenci par mūsdienīgu piegādes ķēdi

BiSMART aicina tiešsaistē vērot konferenci par mūsdienīgu piegādes ķēdi

Tehnoloģiju attīstība aizvien straujāk un būtiskāk transformē procesus no produkta ražošanas līdz pat piegādei pie klienta durvīm. Katra uzņēmuma interesēs ir arī loģistikas izmaksu samazināšana, piegādes ceļu optimizācija, neaizmirstot arī par iespēju ielauzties e-komercijas lauciņā. Industrija 4.0, aktualitātes eksporta jomā, piegādes ķēdes digitalizācija, klientu apkalpošana un finansējuma piesaiste – par šīm un citām aktualitātēm ražošanā, transportā un loģistikā, eksportā, tirdzniecībā, e-komercijā uzzināsi biznesa tehnoloģiju platformas “BiSMART” tiešsaistes konferencē “Piegādes ķēde”.

Turpinot BiSMART tiešsaistes konferenču sēriju, 24. novembrī būs iespēja iepazīties ar aktualitātēm un izaicinājumiem piegādes ķēdes jomā. Reģistrēties pasākumam īpaši aicināti ražošanas, eksporta, transporta un loģistikas, uzņēmumu vadītāji, augstākais menedžments, veikalu un tirdzniecības tīklu, vairum un mazumtirgotāju, piegādes uzņēmumu īpašnieki, vadītāji, augstākais menedžments, attīstības un mārketinga vadītāji un e-komercijas speciālisti. Arī šoreiz BiSMART partneri ikvienu interesentu gaidīs digitālajos stendos, iepazīstinot ar saviem pakalpojumiem un piedāvājot labāko risinājumu konkrētā situācijā.

Konferencē ar pašu aktuālāko eksporta jomā iepazīstinās Gateway & Partners vadošais partneris Mārtiņš Tiknuss. Industrija 4.0 piegādes ķēdē ienāk aizvien plašāk, transformējot virkni procesu. Par industrijas 4.0  aktivitātēm un sasniegumiem un to, ko varam mācīties no citiem šajā jomā, pastāstīs SAP biznesa arhitekts Aleksandrs Popovs. Digitālā transformācija, bez šaubām, būtiski ietekmē visu piegādes ķēdi – no ražošanas līdz klienta namdurvīm. Tieši tāpēc pašreiz būtiski celt gaismā piegādes ķēdes digitalizāciju. Par digitālu piegādes ķēdi pastāstīs Digital Mind partneris un valdes loceklis Edgars Stafeckis. Viens neatbildēts zvans ir pietiekošs iemesls, lai klients izvēlētos konkurējošā uzņēmuma piedāvāto. Tā ir problēma, ko aktualizē arvien plašāk, taču joprojām ir daudz uzņēmumu, kas turpina “zāģēt zaru, uz kura paši sēž”. Par to plašāk runās CSC Telecom tirgvedības vadītāja asistente Jūlija Sergejeva. Visā piegādes ķēdes garumā svarīgs ir finanšu aspekts. Par piegādes ķēdi, kas neapstājas – aspektiem finansēšanā plašāk pastāstīs Factris Latvija izpilddirektors Kaspars Barons.

Taču tas nav viss. Kā ierasts konferenci papildinās arī īsās intervijas, kurās BiSMART partneri iepazīstinās ar aktuālāko savos uzņēmumos. Šoreiz tajās piedalīsies CSC Telecom tirgvedības vadītāja asistente Jūlija Sergejeva, Digital Mind partneris un valdes loceklis Edgars Stafeckis, Factris Latvija izpilddirektors Kaspars Barons un SAP Latvia vadītājs Ainārs Bemberis. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!