Drīzumā veikalos parādīsies jauna tipa cenu zīmes

Drīzumā veikalos parādīsies jauna tipa cenu zīmes

Sekojot tirdzniecības jomas digitālajai attīstībai, kā arī ilgtspējīgākas attīstības principiem, mazumtirdzniecības tīkla Rimi pārstāvji nolēmuši tuvākajā laikā vairākos šī zīmola veikalos ieviest pilotprojektu. Tā mērķis ir izmēģināt jaunā veida cenu zīmes, kas aizstās vairākus gadu desmitus ierasto papīra cenu zīmju praksi.

Elektroniskās cenu zīmes Latvijā un arī Baltijas valstīs ir salīdzinoši jauns risinājums, ko mazumtirdzniecības tīkls Rimi ievieš pakāpeniski veikalu tīkla modernizācijas nolūkos. Rimi pārstāvji norādījuši, ka līdz šim jaunās elektroniskās cenu zīmes uz izmēģinājuma laiku jau tikušas ieviestas tirdzniecības centrā “Damme” Rimi kosmētikas nodaļā. Ņemot vērā šo cenu zīmju sniegtos ieguvumus, pārdēvēju, kā arī pircēju viedokli, nolemts šo pilotprojektu paplašināt un tuvāko mēnešu laikā ieviest vairākos Rimi veikalos visās trīs Baltijas valstīs, ieguldot ap 200 000 eiro.

Lielākie ieguvumi, ņemot vērā elektronisko cenu zīmju lietošanas pieredzi, ir to ērtā lietošana gan pārdevējam, gan pircējam.

Pārdevējam nav nepieciešams regulāri atjaunot papīra cenu zīmes, kas vienmēr prasījis daudz laika. Pircēja lielākais ieguvums, turpretī, ir uzskatāmāka informācija par preci un tās cenu, kas tiek atjaunota elektroniski, neprasot papīra resursus, kas ir arī videi draudzīgāks risinājums.

Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa norādīja, ka elektroniskās cenu zīmes ir ērts risinājums, kas atvieglo kā pircēja, tā pārdevēja ikdienu. Viņa uzsvēra, ka īpaši liela nepieciešamība pēc šāda risinājuma ir nodaļās, kur ir ļoti daudz preču, piemēram, kosmētikas nodaļā. Tieši tāpēc pirmie pilotprojekti ar elektroniskajām cenu zīmēm tika izmēģināti tieši šajā nodaļā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!