Ērtāku iepirkšanos Latvijas veikalos varētu sniegt viedie iepirkumu ratiņi

Ērtāku iepirkšanos Latvijas veikalos varētu sniegt viedie iepirkumu ratiņi

Kompānija StrongPoint, kas ir lielākais mazumtirdzniecības tehnoloģiju uzņēmums Baltijā, nācis klajā ar risinājumu, kas varētu sniegt ērtāku, ātrāku un, protams, viedāku iepirkšanās pieredzi. Kā norāda pats uzņēmums - viedie iepirkumu ratiņi aizstās norēķinu procesus, ar kādiem līdz šim sastapies pircējs - apmaksu pie kases vai norēķinus pašapkalpošanās kasē. Norēķināties par pirkumu varēs ar to pašu iepirkumu ratiņu palīdzību, kas kalpos kā kasieris visā iepirkšanās laikā.

Skaidrojot risinājuma darbības principus, StrongPoint norāda, ka, uzsākot iepirkšanos ar viedo ratiņu palīdzību, klients vispirms tur var ievietot savus iepirkuma maisiņus un pēc tam iepirkties ar ratiņos ievietotā skenera palīdzību. Lai nebūtu jāsatraucas, ko darīt ar sveramajiem produktiem, ratiņi aprīkoti ar svariem, kas līdz ar to dos iespēju norēķināties arī par šādām precēm. Risinājums aprīkots arī ar navigācijas rīku, kas ļaus orientēties veikalā un ātrāk atrast nepieciešamās preces. Interesanti, ka ratiņi spēj atrast konkrētās preces gan pēc pirkumu saraksta, gan maltītes receptes.

StrongPoint Latvia klientu servisa vadītājs Uģis Začs norāda, ka -

lai arī viedie iepirkumu ratiņi piedāvā dažādas iespējas pircējam, pirms to ieviešanas veikalos tirgotājam jāsaprot, ko vēlas ar šādu risinājumu panākt.

Piemēram, klientu pieredzes uzlabošana, ietaupītas kasieru stundas, pārdošanas apjoma palielināšana utml. Jāsaprot arī tas, ka viedie iepirkumu ratiņi no veikalu ķēdes prasa finansiālus ieguldījumus.

Lai arī šie viedie iepirkumu ratiņi izskatās visai ērts, vieds un ātrs veids, kā mūsdienās tik steidzīgajam pircējam piepildīt savu ledusskapi, jānorāda uz kādu būtisku niansi – cilvēki vis tik vienkārši šādas tehnoloģijas neakceptē. Piemēram, pašapkalpošanās kases, kas faktiski Latvijā ir no 2009. gada, bet plašāk ieviestas no 2015. gada, sākotnēji izpelnījās ievērojamu pircēju kritiku un neuzticību. Vienlaikus, lai arī joprojām valda zināma skepse pret visu jauno, moderno un tehnoloģisko, jāsaka, ka šādas pārmaiņas tiek akceptētas aizvien ātrāk. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!