Latvijas veikalos varēs vienlaicīgi iepirkties un skenēt preces

Latvijas veikalos varēs vienlaicīgi iepirkties un skenēt preces

Pašapkalpošanās kases, elektroniskās cenu zīmes, iespēja stāvēt virtuālajā rindā un galu galā – maksājumi ar viedtālruni vai aproci pamazām kļūst par iepirkšanās ikdienu arī Latvijā. Tikmēr mazumtirdzniecības tīkls Rimi nācis klajā ar vēl vienu risinājumu viedākai, ērtākai un ātrākai preču iegādei veikalos – drīzumā vairākās tirdzniecības vietās būs pieejami pašapkalpošanās skeneri.

Pirmdien, 19. augustā, Rimi atklāja pirmo veikalu Latvijā, kura klienti iepērkoties var izmantot pašapkalpošanās skenerus. Veikals atrodas Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 112, t/c “Valdemārs”, un tajā vienlaicīgi pašapkalpošanās skenerus var lietot 60 klienti. Lai spētu izmantot šī norēķinu risinājuma iespējas, pircējam jāveic trīs būtiski soļi. Pirmkārt, pie ieejas veikalā nepieciešams reģistrēt savu Mans Rimi klienta karti un jāpaņem skeneris. Otrkārt, brīdī, kad konkrētā prece izvēlēta, klients to ar pašapkalpošanās skeneri uzreiz pats noskenē un ieliek iepirkumu maisiņā. Treškārt, kad iepirkšanās beigusies, ejot ārā no veikala, pircējam jāpieiet pie kases termināļa, kur no Mans Rimi kartes tiks iegūta informācija par izvēlētajām precēm, un jāsamaksā par pirkumu.

Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais uzsvēra, ka -

jaunais norēķinu risinājums nekādi neietekmēs darbinieku skaitu

- tas primāri radīts, lai rūpētos par klientu ērtību, nevis darbaspēka samazināšanu.

Jāpiebilst, ka pēc dažiem mēnešiem iepirkšanos ar pašapkalpošanās skeneriem Rimi piedāvās arī citos lielākajos tīkla veikalos.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!