Nike izveidojis inovatīvu sadarbību ar virtuālo asistentu Siri

Nike izveidojis inovatīvu sadarbību ar virtuālo asistentu Siri

Sporta apavu un apģērbu zīmols “Nike” izveidojis jaunas sadarbības saites ar tehnoloģiju uzņēmuma “Apple” radīto virtuālo asistentu Siri. Kuram gan pēc aktīva sporta treniņa vēl pietiek spēka un vēlmes siet vaļā kurpju auklas? Sadarbojoties Nike un Siri, apavi pēc tā valkātāja īpaša lūguma automātiski tiks sašņorēti, atsieti vaļā, kā arī nomainīs krāsu.

Kā informējis ziņu medijs “Independent” – iespēju vairs nekad nepiedurt pirkstu kurpju auklām nodrošinājis Nike sadarbībā ar Siri. Lai kurpju auklas tiktu automātiski pašas sasietas un atšņorētas, nepieciešami unikālie Nike modeļa “Huarache” apavi, kuros iebūvēta īpašā “Nike FitAdapt” šņorēšanas sistēma, un virtuālā palīga Siri atbalsts. Izmantojot Apple Watch vai iPhone un mobilo lietotni “Nike Adapt”, atliek palūgt Siri, piemēram: “Lūdzu, atsien manus apavus!”.

Sīkie motori, kas iebūvēti apavos, un Apple programmatūra kopdarbā izpildīs šo vēlmi.

Aplikācija “Nike Adapt”, izmantojot Siri atbalstu, lietotājam ļauj arī automātiski pēc paša vēlmēm nomainīt LED gaismu krāsu, kas atrodas apavu apakšā. Apavu īpašnieks vien ar pāris vārdu palīdzību var izvēlēties jau iestatītus krāsu režīmus vai arī kombinēt pats savas gaismas variācijas.

Nike arī informē, ka pirmie “Huarache” apavi ar Nike FitAdapt šņorēšanas sistēmu pie atsevišķiem mazumtirgotājiem, kā arī Nike SNEAKRS aplikācijā iekš App Store tirdzniecībā parādīsies no 13. septembra. To cenu vēl nepieciešams apstiprināt, taču pašreizējās aplēses liecina, ka tā varētu svārstīties ap 330 eiro.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!