Norisināsies tirdzniecības izaicinājumiem un tendencēm veltīta konference

Norisināsies tirdzniecības izaicinājumiem un tendencēm veltīta konference

1.novembrī viesnīcā Islande Hotel Riga norisināsies BiSMART rīkotā nozares konference “Tirdzniecība”. Tajā biznesa tehnoloģiju izmantošana un iespējas tiks apskatītas padziļināti tirdzniecības jomas kontekstā. Pasākumā īpaši gaidīti tiks veikalu un tirdzniecības tīklu, vairum un mazumtirgotāju, piegādes uzņēmumu īpašnieki, vadītāji un augstākais menedžments, mārketinga un attīstības vadītāji, kuri varēs smelties viedus padomus un jaunas zināšanas sava uzņēmuma konkurētspējas un attīstības celšanā.

Nedaudz ieskatoties konferences programmā, vērts norādīt, ka

pasākuma saturs būs daudzveidīgs un saistošs ikvienam, kuram interesē savu uzņēmumu bagātināt ar aktuālākajiem un efektīvākajiem tehnoloģiju rīkiem.

Lūk, daži no tiem. Moderna datu analīze un plānošana efektīvai tirdzniecības vadībai, ar ko iepazīstinās Infotrust biznesa inteliģences konsultants Māris Svilāns. Par e-pasta mārketingu un tā lomu pārdošanas procesos pastāstīs Mailigen dibinātājs un vadītājs Jānis Rozenblats. Nenoliedzami, panākumi tirdzniecībā ļoti atkarīgi no prasmēm pārdot un radīt klientos vēlmi atgriezties. Ar instrumentiem, kas lieti noderēs pārdošanas un klientu apkalpošanas procesos iepazīstinās LMT pārstāvis Armands Meinarts.

Konferencē tiks runāts ne tikai par viedajiem rīkiem tirdzniecībā, bet arī par globālajiem tirdzniecības attīstības virzieniem un izaicinājumiem, kas sagaida tuvākā un nedaudz arī tālākā nākotnē visus šajā nozarē iesaistītos. Konkrētāk tiks apskatīti tādi temati kā digitālais klients, e-komercija, piegādes ķēdes un daudz kas cits.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!