Piedāvās ērtākas norēķinu iespējas tiešsaistes tirgotājiem

Piedāvās ērtākas norēķinu iespējas tiešsaistes tirgotājiem

Ar mērķi attīstīt e-komercijas risinājumus un piedāvāt tiešsaistes tirgotājiem iespējas ērtāk apstrādāt klientu pirkumus, SEB banka sadarbībā ar Igaunijas finanšu tehnoloģiju uzņēmumu “EveryPay” jau no nākamā gada visās Baltijas valstīs ieviesīs jaunu e-komercijas platformu. Tās būtiskākā atšķirība no citām būs paplašinātas maksājumu iespējas, izmantojot internetbanku, kā arī PayPal maksājumus.

Pēc SEB bankas publicētās informācijas – jaunā platforma dienas gaismu ieraudzīs nākamā gada pirmajā ceturksnī. Norādīts, ka -

ar šī e-komercijas risinājuma palīdzību uzņēmumiem būs vienkāršāk pārvaldīt savus tiešsaistes veikalus vienā sistēmā, slēdzot līgumu tikai ar vienu finanšu pakalpojumu sniedzēju.

Līdz šim tirgošanos internetā lielā mērā apgrūtināja fakts, ka tirgotājam nereti savu piedāvājumu nācās pārvaldīt vairākās sistēmās un sadarboties ar vairākiem finanšu pakalpojumu sniedzējiem. Skaidrots, ka, balstoties uz atvērtās sadarbības jeb Open Banking principiem, būs iespējams ierosināt maksājumus no pircēju kontiem ne tikai SEB bankā, bet arī citās Baltijas lielākajās bankās.

Izmantojot jauno norēķinu platformu, tiešsaistes tirgotājs varēs izmantot vairākus pašapkalpošanās rīkus, no kuriem daļa līdz šim nebija pieejami. Piemēram, detalizēts darījumu pārskats, maksājumu statistika, darījuma daļēja vai pilnīga atgriešana, maksājuma saites nosūtīšana uz klienta e-pastu, kā arī darījuma risku pārvaldība un iespēja tos vajadzības gadījumā ierobežot. Bez šīm iespējām platforma nodrošinās citus karšu maksājumu un darījumu veidus, lai atkarībā no situācijas, pircējs un pārdevējs var izvēlēties sev atbilstošāko.

SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars norāda, ka aizvien vairāk mazie un vidējie uzņēmumi uzņēmējdarbību paplašina tiešsaistē, līdz ar to arī no finanšu pakalpojumu sniedzējiem mūsdienās tiek sagaidīti atbilstoši, ērti un droši risinājumi maksājumu pakalpojumu nodrošināšanā. Runājot par jauno e-komercijas platformu, viņš uzsver, ka tā ļaus tiešsaistes tirgotājam savās tirdzniecības platformās ērti uzstādīt un pārvaldīt visas populārās un klientiem draudzīgās maksāšanas metodes.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!