Tirdzniecības sektora attīstība - BiSMART Konference

Tirdzniecības sektora attīstība - BiSMART Konference

Strauji attīstoties e-komercijai, transformējoties piegādes ķēdēm, vienkāršojoties starptautiskajai tirdzniecībai un konkurences cīņai saasinoties, tirdzniecības sektora uzņēmumi saskaras ar jauniem izaicinājumiem - konkurence ar globālajiem "milžiem", lojalitātes programmu modernizācija, patērētāju uzvedības maiņa, gudro sensoru ieviešana veikalos, mākslīgā intelekta attīstība, M2M, IOT, 5G.

Tās ir tikai dažas no tirdzniecības nozarei aktuālajām tēmām, kas tiks apskatītas BiSMART organizētajā konferencē, kas norisinasies jau 24. augustā.

Konferencē kopā ar ekspertiem un nozares spēlētājiem meklēsim atbildes uz neskaidriem jautājumiem un piedāvāsim rīkus tirdzniecības uzņēmumu attīstībai un izaugsmei.

Konferences atklāšanā Latvijas Mobilais telefons stāstīs par mākslīgo intelektu, M2M (machine to machine) un IoT (Internet of Things) izmantošanu tirdzniecības nozarē, savukārt, par dažādu maksājumu sistēmu attīstība pasaulē un Latvijā savā pieredzē un zināšanās dalīsies Nordea bankas pārstāvji. Telia Latvija ieskicēs mākoņpakalpojumu piedāvātās iespējas, skaidrojot to ietekmi uz uzņēmumu efektivitāti. Konferences laikā tirdzniecības uzņēmumi dalīsies arī savā pieredzē par izaicinājumiem, pieļautajām kļūdām un rastajiem risinājumiem. Kā viena no ļoti aktuālām un strauji augošām sfērām ir "Lielie dati". Par to, kā tos iegūt un efektīvi izmantot caur lojalitātes sistēmām un cross-retail programmām, prezentēs Corporate Solutions, savukārt, par visiem šobrīd aktuālo GDPR regulu, kas spēcīgi ietekmē datu drošības prasības un sankcijas - zinās pastāstīt Datakom lektors.

Fima kā inženiertehnisko risinājumu kompānija dos apmeklētājiem padomus par viedo stāvvietu konceptu un tā sniegtajām priekšrocībām. Konferences noslēgumā Mailigen pieskarsies vienmēr aktuālajam tiešā mārketinga jautājumam un ieskicēs, kā izmantot elektroniskos komunikācijas kanālus kā efektīvu mārketinga un pārdošanas rīku.

Konference klātienē pulcēs Latvijas nozīmīgākos tirdzniecības nozares uzņēmumus, savukārt, jebkuram interesentam būs iespēja vērot konferenci tiešsaistē sev ērtā ekrānā caur bismart.lv, straume.lmt.lv vai FaceBook.com plūsmā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!