Rimi iesoļo e-komercijas tirgū

Rimi iesoļo e-komercijas tirgū

Aizvadītajā otrdienā norisinājās mazumtirgotāja “Rimi” stratēģijas prezentācija, kurā uzņēmuma pārstāvji nāca klajā ar būtiskiem jaunumiem tirgus paplašināšanā. Uzsverot, ka pašlaik ir īstais brīdis Rimi kļūt digitālākam, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais paziņoja, ka mazumtirgotājs uzsācis ceļu e-komercijas virzienā un jau drīzumā būs iespējams aiziet un iegādāties preces virtuālajā Rimi veikalā un saņemt tās sev ērtā vietā.

Rimi Baltic grupas mārketinga un biznesa attīstības direktors Gustavs Fernstroms norādīja, ka pēdējo trīs gadu laikā uzņēmums ieguldījis 7,7 miljonus eiro tieši digitalizācijas nolūkos. Šajā laika posmā Rimi veikali un to apmeklētāji tikuši gan pie elektroniskajām cenu zīmēm, pašapkalpošanās skeneriem, mobilās aplikācijas un citām iespējām, kas atvieglo gan dzīvi darbiniekiem, gan iepirkšanos klientiem. Nu sperts solis tālāk, darbojoties pie e-veikala izveides, kas Latvijas pircējiem būs pieejams no oktobra. Tikmēr pārējo Baltijas valstu iedzīvotājiem būs nedaudz jāpaciešas – e-komerciju Lietuvā Rimi Baltic izvērsīs 2020. gada pirmajā ceturksnī, bet Igaunijā Rimi interneta veikals klientiem būs pieejams no nākamā gada otrā ceturkšņa.

Rimi internetveikals piedāvās dažādas iespējas gan iepirkšanās, gan pirkumu saņemšanas ziņā.

Būs iespējams nokomplektēt pasūtījumu un saņemt to Rimi veikalos īpaši tam paredzētās vietās vai arī saņemt pasūtītās preces pie savām namdurvīm. V. Turlais uzsvēra, ka, veicot pirkumu no rīta, vakarā tas tiktu piegādāts pircējam uz mājām. Pasūtīto preču piegāde sākotnēji tiks veikta uz Rīgas un Pierīgas adresēm, vēlāk arī uz tālākiem Latvijas reģioniem.

Zināms, ka sākotnēji pasūtījumu būs iespējams saņemt veikalos “Rimi Ozols” un t/c “Spice”, kur tiks izvietoti Rimi e-veikalā pasūtīto preču saņemšanas punkti. Turklāt t/c “Spice” esošais Rimi  būs arī tā vieta, kur tiks apkopoti arī pasūtījumi uz mājām.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!