Ar elektriskajiem skrejriteņiem Rīgā varēsim vizināties biežāk

Ar elektriskajiem skrejriteņiem Rīgā varēsim vizināties biežāk

Laikā, kad satiksme pilsētas ielās turpina pieaugt, aizvien efektīvāki, videi draudzīgāki un dažkārt ātrāki ir alternatīvie transportlīdzekļi, piemēram, velosipēds vai pēdējā laika pilsētnieku simpātijas iekarojušais elektriskais skrejritenis. Tā kā to par ērtu pārvietošanās līdzekli izvēlas arvien vairāk pilsētnieku, Latvijas uzņēmums ATOM nolēmis Rīgā ieviest elektrisko skrejriteņu nomu.

Uzņēmums ATOM sākot ar aprīli sācis piedāvāt Latvijā vēl nebijušu, bet pasaulē jau popularitāti ieguvušu pakalpojumu – elektrisko skrejriteņu nomu. Tā kā īpaši pilsētās pārvietošanās ar elektrisko skrejriteni kļūst aizvien iecienītāka, uzņēmuma pārstāvji raugās cerīgi uz savu piedāvāto pakalpojumu un piebilda, ka - 

bez transportlīdzekļu nomas klientiem tiks dota iespēja pašiem iesaistīties un arī nopelnīt.

Lai klientam būtu iespēja izmantot elektrisko skrejriteņu nomu, vispirms nepieciešams savā viedtālrunī lejupielādēt ATOM aplikāciju. Jāpiebilst, ka tā gan pašreiz pieejama vien iOS lietotājiem, kā arī caur vietni rideatom.com. Lai uzsāktu ATOM aplikācijas lietošanu, jāpievieno savs tālruņa numurs, kā arī pases vai ID kartes attēls. Lietotājam aplikācijā tiks piešķirts elektroniskais maks, ar kura palīdzību varēs gan norēķināties par elektriskā skrejriteņa nomu, gan iegādāties tos lietošanā un pievienot mobilajā lietotnē. Tiek norādīts, ka tādā veidā aplikācijas lietotājs varēs gan nopelnīt, gan arī redzēt skrejriteņa atrašanās vietu un uzzināt par braucamrīka tehnisko stāvokli.

Pēc brauciena elektriskie skrejriteņi jānovieto velonovietnēs, kas uzrādītas ATOM aplikācijā, un jāpieslēdz. Savukārt atslēgt slēdzeni iespējams pavisam gudrā un mūsdienīgā veidā - izmantojot šo mobilo lietotni.

Svarīgi, ka maksa par nomas pakalpojumu tiek iekasēta tikai par laiku, kad transportlīdzeklis izmantots, lai pārvietotos. 

Iznomātos skrejriteņus drīkst lietot līdz 23:00, un tie līdz tam brīdim jānogādā velonovietnē. Pēc tam ATOM darbinieki tos nogādā servisā, kur skrejriteņiem tiek veikta tehniskā apkope un uzlāde.

Jāpiebilst, ka fiksētā maksa par elektriskā skrejriteņa izmantošanu ir 0,90 eiro, taču par katru nākošo lietošanas minūti tie ir 0,09 eiro. Iznomājot to uz vairākām stundām, maksimālā cena dienā ir 14 eiro.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!