Automatizētu apmaksas sistēmu ievieš lielā skaitā Rīgas stāvvietu

Automatizētu apmaksas sistēmu ievieš lielā skaitā Rīgas stāvvietu

Sadarbībā ar uzņēmumu Mobilly, EuroPark Latvia saviem klientiem sācis piedāvāt jaunu pakalpojumu – Mobilly Automatic, ar kura palīdzību klientam ir iespēja apmaksāt stāvvietu pilnībā automatizētā veidā, izmantojot Mobilly mobilo aplikāciju.

Šādas apmaksas sistēmas galvenie darbības principi ir laika uzskaites veikšana un automātiska apmaksas veikšana.

Brīdī, kad autovadītājs iebrauc stāvvietā, video kameras piefiksē transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numuru, atver barjeru un sāk laika atskaiti. Savukārt, brīdī, kad klients no stāvvietas izbrauc, video kameras atkal nolasa mašīnas valsts reģistrācijas numuru, izrēķina, cik ilgi izmantota stāvvieta un automātiski aprēķina maksu par tās izmantošanu.

Lai sāktu izmantot automatizēto stāvvietas apmaksas sistēmu, klientam vispirms jālejupielādē savā viedierīcē Mobilly aplikācija, jāreģistrējas tajā un jāuztaisa savs konts. Brīdī, kad klients vēlas izmantot kādu no EuroPark Latvia stāvvietām, kurās ir pieejama automātiska apmaksas sistēma, ar aplikācijas palīdzību jāreģistrējas pie izvēlētās autostāvvietas.

Lai klientam būtu vieglāk orientēties tajā, kurās autostāvvietās īsti ir pieejama automatizētā apmaksas sistēma, izveidotas īpašas norādes gan pie stāvvietām, gan aplikācijā. Piemēram, stāvvietas burtu kods būs attēlots uz gaiši zaļa fona.

Šobrīd automatizēto apmaksas sistēmu autostāvvietās Mobilly klienti izmanto ap 2000 reizēm mēnesī. Domājams, ka ilgi nebūs jāgaida līdz šis pakalpojums būs kļuvis par visai ierastu praksi ikdienā, kā ērtāk un ātrāk veikt ne vien autostāvvietu, bet arī citu pakalpojumu apmaksu.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!