“GEFCO” ievieš inovācijas loģistikas nozarē, izstrādājot «figitālos» risinājumus

“GEFCO” ievieš inovācijas loģistikas nozarē, izstrādājot «figitālos» risinājumus

Francijā bāzētā kompānija “GEFCO Grupa”, kas ir viens no Eiropas līderiem automobiļu loģistikā un starp pasaules līderiem komplekso piegādes ķēžu risinājumu jomā, paziņojis par divu “figitālo” risinājumu izstrādi. Tas ir fizisko un digitālo tehnoloģiju risinājumu apvienojums, lai nodrošinātu unikālu pieredzi lietotājiem.

“Chronotruck”, kuru nesen iegādājās “GEFCO”, ir autopārvadājumu digitālā tirdzniecības platforma, kas atvieglo piegāžu veikšanu kravu piegādātājiem un pārvadātājiem, izmantojot īpašus algoritmus, kas saskaņo pieprasījumu ar pieejamo piegādes risinājumu. Savukārt “Moveecar” ir digitāla platforma, ko ir izveidojuši “GEFCO” un kompānijas ārējie IT eksperti. Tā sniedz iespēju transporta, autobūves un līdzīgu nozaru klientiem nodrošināt transportlīdzekļu loģistiku to dzīves ciklā.

“Chronotruck” un “Moveecar” izmanto mākslīgo intelektu, mašīnmācīšanos un jaudīgus algoritmus, lai uzlabotu klientu pieredzi.

Runājot par platformu “Chronotruck”, tās izpilddirektors Rūdolfs Allards norādīja, ka “Chronotruck” savieno piegādātājus un pārvadātājus, izmantojot digitālu platformu, kuras pamatā ir spēcīgs algoritms. Šis risinājums piegādātājiem un pārvadātājiem ir nepieciešams, lai savlaicīgi rastu rentablus loģistikas risinājumus. Pakalpojums samazina tukšās kravas automašīnas un ierobežo pārvadātāju radīto oglekļa dioksīda “nospiedumu” vidē, vienlaikus ļaujot mazākiem kravas pārvadājumu uzņēmumiem piekļūt lielākiem klientiem. Kravas nosūtītājs var izvēlēties pārvadātāju jebkurai no savām kravām, sākot no 50 kilogramiem līdz 28 tonnām, par pieejamāko cenu nepieciešamajā laikā. “Chronotruck” piedāvā piekļuvi tuvumā esošajiem pārvadātājiem, digitalizēto pakalpojumu portfeli, tai skaitā tūlītējus cenu piedāvājumus, ģeogrāfisko izsekošanu, piegādes pierādījumus un elektroniskos rēķinus. Pārvadātājiem digitālā platforma piedāvā iespēju optimizēt kravu plūsmas un vadīt tās ar pilnu jaudu, uzņemot arī citas tuvumā esošās kravas.

Savukārt “Moveecar” digitālā platforma ļauj citiem nozares dalībniekiem izmantot pakalpojumu “auto kā serviss”, piemēram, automašīnu ražotājiem, dīleriem, autoparku vadītājiem, nomas un līzinga uzņēmumiem, izsoļu rīkotājiem, e-komercijas un satiksmes nozares dalībniekiem, lai nodrošinātu pievienoto vērtību visā loģistikas transportlīdzekļa dzīves ciklā. Izmantojot “Moveecar” mobilo lietotni, klienti saņem brīdinājumu par viņu automašīnu līzinga beigām. Lietotni iespējams izmantot, lai pasūtītu auto remontu, pirms automašīna tiek atgriezta līzinga kompānijai. Auto nomnieks var plānot un veikt transportlīdzekļa pārbaudi, izmantojot šo aplikāciju. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!