Google Maps redzeslokā nonākuši arī fotoradari

Google Maps redzeslokā nonākuši arī fotoradari

Fotoradari uz Latvijas ceļiem kļuvuši par aizvien ierastāku sastāvdaļu, un teju neviens garāks izbrauciens ar auto nav iedomājams bez to klātbūtnes. Plāni klājas tad, ja šoferītis fotoradara visu redzošo aci laikus nav pamanījis un vēja ātrumā aiztraucas tam garām. Šajā sakarā līdz šim lieti palīdzējis navigācijas rīks Waze, laikus brīdinot par sastapšanos ar fotoradaru. Nu pie šādas iespējas ticis arī Google Maps.

Līdz šim vienīgais navigācijas rīks, kas laikus brīdināja autovadītājus par tuvumā esošo radaru, bija aplikācija Waze. Tā bija lielākā šīs lietotnes priekšrocība, jo līdz šim ne Google Maps, ne citi navigācijas rīki šādu iespēju nepiedāvāja. Nu Google Maps piedāvā visu to pašu, ko Waze, parūpējoties par acīmredzamu konkurenci abu navigācijas rīku starpā.

Jādomā, kāpēc Google Maps jau agrāk nepiedāvāja šādu radaru fiksēšanas funkciju.

Zināms, ka Google Maps fotoradaru atpazīšanas funkciju ieviesīs pakāpeniski. Saskaņā ar Android Police saņemtajiem lietotāju ziņojumiem - šāda iespēja pieejama lietotājiem jau vairākās valstīs: Austrālijā, Brazīlijā, Bulgārijā, Kanādā, Čehijā, Somijā, Grieķijā, Ungārijā, Indijā, Indonēzijā, Izraēlā, Itālijā, Meksikā, Nīderlandē, Portugālē, Rumānijā, Krievijā, Saūda Arābijā, Slovākijā, Slovēnijā, Dienvidāfrikā, Spānija, Zviedrijā, Lielbritānijā, ASV.

Arī Latvijā caur Google Maps mobilo versiju jau iespējams ieraudzīt ātruma radaru oranžo ikonu.

Attiecīgi pārējās valstīs šo Google rīka piedāvāto iespēju varēs izmanto tuvāko pāris nedēļu laikā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!