Interesentiem iespēja piedalīties Rīgas satiksmes koda biļešu testēšanā

Interesentiem iespēja piedalīties Rīgas satiksmes koda biļešu testēšanā

Rīgas satiksme jau kādu laiku nodarbojas ar koda biļešu ieviešanu ar mērķi padarīt brauciena reģistrēšanu sabiedriskajā transportā mūsdienīgāku un ērtāku. Pāris mēnešus notiek risinājuma testi, vispirms to izmēģinot Rīgas satiksmes darbiniekiem, taču tagad šajā procesā aicināti iesaistīties ar uzņēmuma klienti. 

Rīgas satiksme paziņojusi, ka aicina klientus, kuri regulāri lieto Rīgas sabiedrisko transportu, pieteikties koda biļetes izmēģināšanai. Norādīts, ka testu laikā tiks apkopots klientu viedoklis par Rīgas satiksmes lietotnes izmantošanas ērtumu, kā arī tiks pārbaudīta sistēmas darbība kopumā. Piedalīties testos īpaši aicināti tie, kuriem pārvietošanās Rīgas satiksmes sabiedriskajā transportā ir daļa no ikdienas, kuri iegādājas biļetes par pilnu cenu un lieto Android vai iOS operētājsistēmas viedtālruni ar interneta pieslēgumu.

Izmēģinājuma grupā tiks uzņemti 50 – 60 dalībnieki. Rīgas satiksme informē, ka kandidātu izvēlē prioritāte būs tiem, kuri pirmie atsūtījuši pieteikumus. Plānots, ka lietojamības testi norisināsies no 27. septembra līdz 10. oktobrim, tātad jau uzņem apgriezienus.

Testēšanas mērķis ir pārbaudīt koda biļetes iegādes funkcionalitāti, kā arī lietojamību dažādos laikos un maršrutos.

Iegādātās biļetes būs derīgas arī, noslēdzoties testiem, un tās varēs izmantot ikdienas braucieniem.

Būtiski, ka koda biļetes, kad tās oficiāli tiks ieviestas, neaizvietos līdzšinējos brauciena reģistrēšanas veidus, bet gan paplašinās esošo biļešu klāstu, darbojoties paralēli e-talonu sistēmai. Koda biļeti varēs lietot, izvēloties uzstādīt savā viedierīcē kādu no mobilajām lietotnēm un ar tās palīdzību tiešsaistes režīmā iegādājoties vienreizējo brauciena biļeti.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!