Izveidota platforma, kas nodrošinās ērtāku piekļuvi autoservisiem

Izveidota platforma, kas nodrošinās ērtāku piekļuvi autoservisiem

Lai automašīnu remonts visiem spēkratu īpašniekiem veiktos ātrāk, izveidota autoservisu rezervācijas platforma Autofi. Platformas galvenā būtība ir nodrošināt komunikācijas iespējas starp auto īpašniekiem, kuriem nepieciešams mašīnas remonts, un autoservisiem. Auto īpašniekiem platformā tiek nodrošināta iespēja pieteikt mašīnas remontu un pretī saņemt dažādu autoservisu piedāvājumus. Klients labāko piedāvājumu var izvēlēties no vairākiem faktoriem: cena, laiks, kvalitāte, garantija, atsauksmes un citiem.

Runājot par galvenajiem iemesliem, kāpēc izveidota šāda platforma, Autofi līdzdibinātājs Undis Neilands norāda, ka lielā daļā gadījumu pēc auto remonta veikšanas izdarītā darba kvalitāte esot visai zemā līmenī, kā arī garantiju saņem vien nedaudzi klienti. Ņemot to visu vērā, kā arī to, ka auto remonta industrija Latvijā ir diezgan nesakārtota un necaurspīdīga, tika nolemts izveidot platformu Autofi

Svarīgi piebilst, ka reģistrēšanās platformā ir bezmaksas, taču 5% komisijas maksa no platformas lietotāja tiek prasīta brīdī, kad lietotājs nolēmis slēgt darījumu un izmantot kādu no piedāvāto autoservisu pakalpojumiem.  

Ārvalstīs šāda veida platforma nav nekāds jaunums, taču Latvijā līdzīgu piedāvājumu attīstībai vēl ir, kur augt.

Jāatzīst, ka līdzīgi risinājumi Autofi piedāvājumam Latvijā ir pieejami, taču tie neietver pilnīgi automatizētu pakalpojuma sniegšanu.

Jāpiebilst, ka kopš Autofi dibināšanas šī gada maijā, platforma piesaistījusi jau vairāk nekā 40 autoservisus galvenokārt no Rīgas un Pierīgas.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!