Latvijā darbojošs Igaunijas jaunuzņēmums Cachet saņem investīcijas 1,1 miljonu eiro apmērā

Latvijā darbojošs Igaunijas jaunuzņēmums Cachet saņem investīcijas 1,1 miljonu eiro apmērā

Finanšu pakalpojumu tiešsaistes tirgus spēlētājs Cachet piedāvā apdrošināšanas produktus tiešsaistes platformu darbiniekiem, kā arī apkopo un bagātina datus par koplietošanas ekonomikas platformām, lai varētu piedāvāt izdevīgākus un individualizētākus finanšu pakalpojumus. Kompānija savu darbību Latvijā uzsāka šī gada februārī un tagad sēklas investīciju raundā ir piesaistījusi 1,1 miljonu eiro lielu finansējumu.

Investīcijas ļaus uzņēmumam paplašināt savu pakalpojumu klāstu un piedāvāt produktus ne tikai kopbraukšanas platformām, bet arī citiem koplietošanas ekonomikas dalībniekiem, tai skaitā, pilsētvides mobilitātes jomā. Cachet arīdzan plāno uzsākt savu darbību Polijā, Ziemeļvalstīs un Lielbritānijā.

Pašlaik Cachet piedāvā transportlīdzekļa apdrošināšanu Latvijas un Igaunijas kopbraukšanas platformu Bolt un Yandex.Taxi vadītājiem. Apdrošināšanas piedāvājums tiek aprēķināts, ņemot vērā ceļā pavadītās stundas, tādējādi nepilna laika kopbraukšanas vadītājiem nav nepieciešams maksāt pilnu ikmēneša apdrošināšanas maksājumu.

Cachet līdzdibinātāja un izpilddirektore Hedi Mardiso (Hedi Mardisoo) norāda, ka pēdējo trīs gadu laikā cilvēku skaits, kuri strādā pilnu vai nepilnu slodzi tādās tiešsaistes platformās kā Uber vai Airbnb, ir dubultojies. Ar Covid-19 saistītā ekonomikas palēlināšanās šo tendenci paātrinās vēl vairāk. Finanšu pakalpojumu sniedzēji pašlaik šiem darbiniekiem nodrošina pakalpojumus nepietiekamā apmērā. Tas nozīmē, ka platformu darbiniekiem bieži vien ir jāizvēlas starp pilnu un dārgu ikmēneša apdrošināšanas pakalpojuma iegādi vai vienkārši nestrādāt.

Cachet pirmais solis bija radīt tādu apdrošināšanas produktu, kas varētu aizstāt pašreizējo neelastīgo un dārgo transportlīdzekļu apdrošināšanu un būtu atbilstošs vadītāju darba slodzei. 

Saņemtā ieguldījuma investoru vidū ir Icebreaker.vc, Techstars, Barclays un Lemonade Stand, kā arī privātie komerceņģeļu investori. Cachet ir Techstars atbalstītā Londonas Barclays Accelerator programmas absolvents.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!