Pieteikties transportlīdzekļa vadītāja apliecības saņemšanai turpmāk varēs internetā

Pieteikties transportlīdzekļa vadītāja apliecības saņemšanai turpmāk varēs internetā

Ceļu satiksmes drošības dienests (CSDD) turpina iepriecināt savus klientus ar elektronisko pakalpojumu klāsta papildināšanu un nesen sācis piedāvāt iespēju arī attālināti pierakstīties vadītāja apliecības saņemšanai. Pierakstīties iespējams sev ērtākajā klientu apkalpošanas centrā, datumā un laikā.

Pieteikties vadītāja dokumentu saņemšanai iespējams CSDD elektronisko pakalpojumu sadaļā “Pieraksts pakalpojumu saņemšanai KAC (klientu apkalpošanas centrā)”. Pēc tam klients var izvēlēties sev ērtāko no piedāvātajiem klientu apkalpošanas centriem. Nospiežot uz izvēlētā, iespējams redzēt, kuri datumi un laiki pieejami pakalpojuma saņemšanai un, izvēloties sev ērtāko, atliek tik vien kā norādīt savu tālruņa numuru, un pieteikums gatavs.

CSDD informē, ka pieteikties var dažādu kategoriju vadītāja apliecības saņemšanai. Tajā skaitā arī bīstamo kravu pārvadātāja, atpūtas kuģu, velosipēda vadītāja apliecības, kā arī kvalifikācijas karšu saņemšanai. Tāpat elektroniski var pieteikt arī braukšanas mācību atļaujas saņemšanu, apliecības maiņu vai atjaunošanu.

Vienlaikus CSDD arī atgādina un aicina izmantot iespēju elektroniski pieteikties braukšanas eksāmeniem.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!