Savu transportlīdzekļu koplietošanu var piedāvāt jebkurš

Savu transportlīdzekļu koplietošanu var piedāvāt jebkurš

Šajā vasaras sezonā elektrisko skrejriteņu koplietošanas bizness zēlis un plaucis ne vien pasaulē, bet arī Latvijā. Uzņēmuma “ATOM” pārstāvji uzskata, ka savu roku šāda veida biznesa darbībā var pielikt jebkurš uzņēmums vai fiziska persona. Tieši tāpēc radījuši īpašu platformu, uz kuras pamata klientam iespējams izveidot pašam savu koplietošanas transportlīdzekļu uzņēmumu un piedāvāt tā pakalpojumus citiem.

Kā norādījuši elektrisko skrejriteņu koplietošanas uzņēmuma ATOM pārstāvji – pie savas transportlīdzekļu koplietošanas platformas klientam ir iespēja tikt 20 dienu laikā. To ir iespējams radīt un pielāgot, balstoties uz klienta paša vēlmēm un vajadzībām – tas attiecas gan uz transportlīdzekļa veidu, gan platformas izskatu un funkcionalitāti. Šis risinājums pavisam noteikti ietvers mobilo lietotni gan iOS, gan Android operētājsistēmu lietotājiem un administrācijas sistēmu, kas palīdzēs izsekot līdzi ikvienam iznomātajam transportlīdzeklim, kā arī virkni datu.

Koplietošanas platformas īpašnieks varēs arī pats attālināti kontrolēt vairākus braucamrīka elementus, piemēram, gaismas, ātrumu, pat ieslēgt vai izslēgt dzinēju.

Tāpat attālināti iespējams redzēt konkrētā iznomātā transportlīdzekļa atrašanās vietu un braucienu vēsturi. Vajadzības gadījumā iespējams arī ieslēgt riteņu bloķēšanas mehānismus, kas pasargās braucamo no zagļiem. Savukārt jaunu platformas lietotāju reģistrēšanu iespējams veikt, pieprasot konkrētā transportlīdzekļa iznomātāja ID karti, autovadītāja apliecību un citus dokumentus pēc vajadzības. Platformā iespējams pieslēgt arī vairākus samaksas rīkus.

ATOM vadītājs Artūrs Burņins uzsvēra, ka jebkuram ir iespēja izveidot savu transportlīdzekļu nomas platformu, un tam nav nepieciešamas lielas investīcijas IT risinājumos. Par transportlīdzekļu nomas platformas izveidi interesi līdz šim izrādījuši vairāki uzņēmumi kā Eiropā, tā Tuvajos Austrumos.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!