Veicinās vilcienu biļešu iegādi elektroniskajā vidē

Veicinās vilcienu biļešu iegādi elektroniskajā vidē

AS “Pasažieru vilciens” (PV) jau labu laiku piedāvā iegādāties vilcienu biļetes elektroniskajā vidē - internetā vai mobilajās lietotnēs. Tendence rāda, ka e-biļešu skaits aizvien turpina pieaugt, radot būtiskus ieguvumus vairākās jomās. Lai mudinātu pasažierus vēl aktīvāk izmantot modernos un ērtos biļešu iegādes risinājumus, PV nolēmis piemērot atlaidi visām elektroniskajām vilcienu biļetēm.

PV pārstāvji informējuši, ka no 20. augusta visām biļetēm, kas iegādātas Pasažieru vilciena mājaslapā, ar Pasažieru vilciena vai Mobilly aplikāciju, piemēros 5% atlaidi. Tiek norādīts, ka -

atlaide tiks piemērota ne vien braucienam vienā virzienā un bagāžas biļetei, bet arī tām biļetēm, kurām jau tiek piemērotas citas atlaides.

Šādas biļetes ir, piemēram, 3+ Ģimenes biļetes, kuras jau tiek tirgotas ar 50% vai 90% atlaidi, biļetes turp un atpakaļ, kurām piemēro 5% atlaidi, kā arī bagāžas biļetes turp un atpakaļ.

Iespēja iegādāties vilciena biļeti e-vidē ļauj pasažierim ne vien būtiski ietaupīt laiku, padara pašu biļetes iegādes procesu ērtāku un kopš 20. augusta arī lētāku, bet, kā uzsver pārstāvji no PV – šāds risinājums rada arī virkni citu priekšrocību. Viena no tām, nenoliedzami - īsākas rindas pie Pasažieru vilciena biļešu kasēm. Tāpat aktīvāka e-biļešu iegāde optimizēs PV izdevumus biļešu tirdzniecībai kasēs un vilcienā pie konduktoriem. Elektronisko vilciena biļešu pieaugums radīs arī būtisku papīra un citu resursu ietaupījumu.

Jāpiebilst, ka, salīdzinot ar pērno gadu, elektroniskajā vidē iegādāto vilciena biļešu skaits turpina būtiski pieaugt. Šī gada septiņos mēnešos, izmantojot Pasažieru vilciena mājaslapu, PV mobilo aplikāciju vai Mobilly lietotni, iegādāts jau vairāk nekā miljons e-biļešu, kas ir par 63% vairāk nekā 2018. gadā. Šobrīd elektroniski iegādātas biļetes sastāda 15% no kopējā vienreizējo vilciena biļešu skaita.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!