Apbalvos inovatīvākos un nozīmīgākos IKT sasniegumus

Apbalvos inovatīvākos un nozīmīgākos IKT sasniegumus

Pēc Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas (LIKTA) sniegtās informācijas – Latvijas IKT (Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju) balva “Platīna pele” jau 12. gadu tiek pasniegta tiem, kuri ar IKT palīdzību snieguši būtisku ieguldījumu sabiedrības un valsts attīstībai. 

Balvas pasniegšanas mērķi ir vairāki. Pirmkārt, veicināt IKT nozares ilgtspējīgu attīstību, iepazīstināt sabiedrību ar jauniem risinājumiem. Otrkārt, vairot sabiedrības izpratni par IKT, e-pārvaldes, e-pakalpojumu un uzņēmumu digitālās transformācijas iespējām un ieguvumiem. Treškārt, sekmēt IKT iespēju izmantošanu izglītībā un digitālo prasmju attīstībā. Ne mazāk būtisks mērķis ir apzināt un izcelt pēdējo gadu laikā Latvijā radītos inovatīvākos un nozīmīgākos projektus un risinājumus IKT nozarē, kas sniedz labumu individuālā, sabiedrības un valsts līmenī, kā arī veicina izaugsmi.

Šogad “Platīna pele 2018” tiks pasniegta par sasniegumiem vairākās kategorijās – uzņēmuma digitālā transformācija, valsts digitālā transformācija, mākslīgā intelekta risinājums – sabiedrībai un biznesam, labākā kiberdrošības iniciatīva, labākais e-skolotājs.

Papildus tiks pasniegta arī speciālbalva pašreiz Latvijā ļoti aktuālam risinājumam – veiksmīgākais E-paraksta integrācijas risinājums.

Pieteikties balvai “Platīna pele 2018” var attiecīgo pakalpojumu sniedzēji un projektu īpašnieki – valsts un pašvaldību iestādes, uzņēmumi, organizācijas un privātpersonas – ikviens, kuram savs sasniegums IKT nozarē šķiet inovatīvs, valstij un sabiedrībai labumu nesošs un ir pelnījis šo balvu. Pieteikties balvai “Platīna pele 2018” iespējams līdz 29. oktobrim. Pēc mēneša – 29. novembrī notiks balvas pasniegšanas ceremonija LIKTA gadskārtējās konferences ietvaros.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!