Arī Liepājā radīta kopiena sievietēm - tehnoloģiju entuziastēm

Arī Liepājā radīta kopiena sievietēm - tehnoloģiju entuziastēm

Ar mērķi mudināt sievietes vairāk iesaistīties ar tehnoloģijām saistītās jomās - iedvesmot un palīdzēt attīstīt nepieciešamās prasmes neparedzamajam, bet aizraujošajam karjeras ceļam tehnoloģiju pasaulē, tika radīta kopiena “Riga TechGirls”. Līdz šim tās ietvaros iemaņas un zināšanas darbam ar tehnoloģijām ieguvušas virkne aktīvo sieviešu. Nu līdzīgā veidā izglītoties varēs arī sievietes Kurzemē - Liepājā izveidotajā kopienā “Liepaja TechGirls”.

Sekojot Rīgas piemēram, kur sievietes aktīvi iesaistās Riga TechGirls kopienas dzīvē, nolemts izveidot līdzīgu apvienību arī Liepājā.

Kurzemē šāda veida kopiena būs kas jauns, tomēr tās darbība un mērķi būtiski neatšķirsies no Rīgā bāzētās Riga TechGirls.

Kā norādījuši Liepaja TechGirls radītāji – kopienas galvenais mērķis ir aktualizēt, izglītot un iedvesmot sievietes darboties ar dažādām tehnoloģijām. Tā būs vieta, kur satikties, veidot kontaktus un pilnveidot vispārējās zināšanas par tehnoloģijām. Tāpat Liepaja TechGirls ietvaros notiks dažādas lekcijas, praktiskie uzdevumi, kas palīdzēs sekmīgāk apgūt un izmantot jaunākās un darba tirgū pieprasītākās zināšanas un digitālās prasmes. Ikvienai interesentei būs iespēja arī iesaistīties brīvprātīgo tīklā, kas palīdzēs drošāk spert pirmos soļus nākotnes saistīšanā un veidošanā ar tehnoloģijām.

Liepaja TechGirls svinīgais atklāšanas pasākums, kam dots zīmīgs nosaukums “Solis pretī jauniem karjeras apvāršņiem”, norisināsies 17. oktobrī 18:00 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Liepājas biznesa inkubatora telpās. Pasākumā bez Liepaja TechGirls atklāšanas būs iespēja iepazīties arī ar aktīvākajām IT jomas pārstāvēm un entuziastēm Liepājā, ieklausīties pieredzes stāstos, iepazīties ar Riga TechGirls darbību, lielākajiem izaicinājumiem un nozīmīgākajiem sasniegumiem. Tāpat norisināsies diskusija par sievietes vietu tehnoloģiju pasaulē un Liepaja TechGirls darbību. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!