Draugiem Group otro gadu piedāvās apmācības programmēšanas skolā

Draugiem Group otro gadu piedāvās apmācības programmēšanas skolā

IT speciālistu trūkums uzņēmumos Latvijā ir problēma, kas ik gadu par sevi liek manīt aizvien vairāk. Tehnoloģijām attīstoties, nepieciešams aizvien lielāks darba roku un gudro prātu skaits, kas spētu virzīt nozari un valsti pretī digitalizācijai un automatizācijas piedāvātajām iespējām. Šajā sakarā Draugiem Group apakšuzņēmums Printful savu IT darbinieku loku nolēmis palielināt, piedāvājot bezmaksas apmācību kursu programmēšanā.

Pēc uzņēmumā publicētās informācijas – Draugiem Group birojā Torņakalnā jūlija vidū norisināsies Printful programmētāju vasaras skola. Prasmīgākajiem un centīgākajiem skolas absolventiem tiks piedāvāta arī tālāka sadarbība šajā starptautiskajā uzņēmumā. Šeit jāpiebilst, ka pērn no visiem programmēšanas skolas dalībniekiem aptuveni puse ieguva iespēju savas profesionālās prasmes attīstīt un īstenot Printful programmētāju rindās.

Printful programmētāju vasaras skolas organizatori norādījuši, ka -

pieteikties apmācībām aicināti jaunieši ar zināmām priekšzināšanām programmēšanas pamatrīkos un darbībās.

Tāpat jābūt arī lielai vēlmei mācīties un jābūt gataviem intensīvi un ātri apgūt paredzēto mācību saturu. Norādīts, ka apmācības norisināsies no 8. līdz 19. jūlijam un kopumā ilgs 10 darba dienas no 9:00 līdz 18:00. Uz nodarbībām dalībniekiem līdzi jāņem katram pašam savs dators, taču uzņēmums parūpēsies par bezmaksas pusdienām un kafijas pauzēm.

Ikvienam, kurš vēlas izmēģināt spēkus Printful programmētāju vasaras skolā, līdz 10. jūnijam jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodama šeit. Lai pretendētu uz dalību šajā skolā, būs nepieciešams iziet cauri virknei pārbaudījumu, līdzīgi kā piesakoties reālā darba vietā. Piemēram, pēc pieteikuma nosūtīšanas kandidātam tiks atsūtīts testa uzdevums. Tie, kas ar šo testu būs tikuši galā visveiksmīgāk, tiks aicināti uz interviju, pēc kuras tiks izvēlēti motivētākie un spējīgākie dalībnieki.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!