Iedzīvotāji aizvien biežāk maciņa saturu atvēl viedpalīgiem

Iedzīvotāji aizvien biežāk maciņa saturu atvēl viedpalīgiem

Viedos palīgus to piedāvāto iespēju dēļ ar katru gadu izvēlas aizvien lielāks skaits iedzīvotāju, un nemanot pieaug mums piederošo viedierīču arsenāls, kas padara ikdienu vienkāršāku un gudrāku. Lai noskaidrotu, cik viedi patiesībā esam, mobilo sakaru operators "BITE" apkopojis datus par šogad biežāk iegādātajiem viedpalīgiem.

Pēc BITEs apkopotajiem pārdošanas apjoma datiem par pirmo pusgadu secināts - iedzīvotāji ievērojami biežāk izvēlas savas ikdienas gaitas papildināt un atvieglot ar kādu no viedierīcēm. Pieprasījums pēc šiem gudrajiem palīgiem pirmajā pusgadā, salīdzinot ar to pašu laiku pērn, kopumā palielinājies sešas reizes.

Virzību pretī viedākai ikdienai visbiežāk sekmē gan viedo ierīču funkcionalitāte un sniegtās iespējas, gan arī mode.

Kā liecina BITEs iegūtie dati, kā ikdienas palīgus un modes aksesuārus iedzīvotāji visbiežāk izvēlējušies viedpulksteņus, elektriskos skrejriteņus un viedos televizorus.

Krietni iecienītāki, salīdzinot ar 2018. gadu, kļuvuši tieši viedpulksteņi. BITEs pārdošanas rādītāji šīm ierīcēm pieauguši par aptuveni pusi jeb 50%. Gudro pulksteņu piedāvātais funkciju klāsts arvien palielinās – no iespējas uzzināt noieto soļu skaitu, pulsu, miega kvalitāti, sadedzināto kaloriju daudzumu tas sniedzas līdz pat saziņas rīkam, modinātājam un vēl, un vēl. Laika gaitā šādu pulksteni par savu ikdienas sabiedroto izvēlas ne vien aktīvā dzīvesveida piekritēji, bet arī viedpalīgu mīļi un tie, kas savām ikdienas gaitām vēlas informatīvu pārskatu.

Pilsētu ielas šovasar bija pārņēmis elektrisko skrejriteņu drudzis, ļaujot ātrākā, veiklākā un videi draudzīgākā veidā nonākt sev vēlamajā galapunktā - šo tendenci novērojusi arī BITE. Salīdzinot ar 2018. gadu, šo transportlīdzekļu pārdošanas rādītāju līkne strauji virzījusies augšup, ko pamanījuši gan arī citi elektrisko skrejriteņu piedāvātāji, gan satiksmes dalībnieki pilsētās. Savukārt, aizvien biežāk vēlme pēc plašāka un kvalitatīvāka izklaides satura rada vajadzību pēc viedā televizora jeb Smart TV.

Jāpiebilst, ka pētījumu kompānijas “Statista” iegūtie dati ļauj secināt, ka pieprasījums pēc viedajām ierīcēm Eiropā turpmāk ik gadu pieaugs par aptuveni 5%.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!