Igaunijā norisinājās nākotnes tendencēm veltīta konference

Igaunijā norisinājās nākotnes tendencēm veltīta konference

Protams, tas vēl nav viss. Konferencē bija iespēja arī uzzināt par pilsonisko iniciatīvu, dzimumu politiku, nākotnes prasmēm un ilgtspējīgu attīstību. Pasākuma mērķauditorija ir mūzikas un radošās industrijas, pētniecības un attīstības nozares, uzņēmējdarbības un politikas galvenie pārstāvji un pārmaiņu veidotāji.

TMW Creative Impact 2018 konferencē uzstājās117 lektori no 25 pasaules valstīm, kuri diskutēs par jaunradi kā jaunās ekonomikas un inovācijas dzinējspēku, dizaina domāšanas lomu un labākām pilsētām, plašsaziņas līdzekļu transformācijas stāvokli, jaunām prasmēm un izglītību, kā arī dzimumu politiku mūzikā un citās nozarēs.

Papildus galvenajām prezentācijām, paneļdiskusijām, sanāksmēm un semināriem konferencē tika stāstīti arī iedvesmojoši stāsti, ar kuriem iepazīstinās radošie prāti no dažādām kultūrām un paaudzēm. Bez tā visa konference tika papildināta arī ar dažādām tematiskajām mentoringa nodarbībām, iespējām izveidot tiešos biznesa kontaktus, kā arī meistarklasēm jaunu prasmju un rīku apgūšanai.

TMW 2018 konferenci 6. aprīlī ar runu atklāja Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida kopā ar TMW dibinātāju Helēnu Sildnu (Helen Sildna). Pēc tam par inovāciju un ilgtspējīgas attīstības mērķiem iepazīstināja Telia Company vecākā viceprezidente Henriete Vendta (Henriette Wendt). Par nākotnes tehnoloģijām un pilsētām kā jaunrades grupām runāja Tallinas Universitātes Veselības un sporta zinātņu insitūta direktors Kristjans Ports (Kristjan Port).

TMW 2018 konference notika TMW jubilejas festivāla ietvaros, kas Igaunijas pilsētā Tallinā norisinājās no 2. līdz 8. aprīlim. Tas ir mūzikas festivāls, kas vienuviet pulcē ap 250 dažādu žanru māksliniekus no visas pasaules. TMW festivāls piedāvā bezmaksas koncertus pilsētā, sabiedriskās diskusijas, īpašus kursus mākslas un jaunatnes programmā, dizaina tirgu, dažādas aktivitātes publiskajā telpā, ka arī jau pieminēto TMW Creative Impact 2018 konferenci.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!