Ja ir kas palīdz, varam efektīvi darboties arī attālināti

Ja ir kas palīdz, varam efektīvi darboties arī attālināti

Šobrīd ne vien pasaulē, bet arī Latvijā prasme strādāt attālināti ir noteicoša un izšķiroša gan, veiksmīgi darbojoties privātajā un publiskajā sektorā, gan arī izglītībā. Tiem, kas līdz šim attālinātā darba procesu zinājuši vien pa ausu galam, nu jāpievēršas tam praktiski. Šajā, dažādiem izaicinājumiem pilnajā pārejas procesā no strādāt motivējošās biroja vides uz slinkumu rosinošāko mājas dīvānu palīdzīgu roku labprāt sniedz viedie Latvijas uzņēmumi. 

Datu tehnoloģiju uzņēmums “Squalio” ir tikai viena no Latvijas kompānijām, kas piedāvā atbalstu un risinājumus visiem tiem, kam šobrīd mājas ir vienīgā vide, kur strādāt un mācīties. Lai bizness neapstātos un nepieciešamās zināšanas spētu veiksmīgi iegūt arī šobrīd, uzņēmums sniedz dažādas apmācības, konsultācijas gan uzņēmumiem un pašvaldībām, gan mācību iestādēm un skolotājiem. 

Squalio pārstāvji norādījuši, ka viens no šādiem digitālajiem risinājumiem, ko uzņēmums šobrīd sagatavojis, ir bezmaksas video apmācības, kurās iespējams izzināt dažādas metodes un ieteikumus, kā efektīvi apgūt digitālās prasmes attālināta darba veikšanai. Squalio padomu listē atrodami, piemēram, ieteikumi, kā rīkot attālinātu tikšanos vai sapulci lielam dalībnieku skaitam, izmantojot prezentācijas demonstrāciju, vai pievienoties sarunai attālināti no datora vai viedtālruņa, neatkarīgi, vai ierīcei ir Android vai IOS operētājsistēma. Uzņēmums arī sniedz padomu, kā organizēt attālinātas mācības bez maksas, izmantojot Microsoft Office 360 platformu.

Līdztekus tam tiek organizētas arī virtuālās apmācības par datu analītiku, personas datu aizsardzību un datiem personālvadībā.

Squalio vecākais produktivitātes risinājumu speciālists Kristaps Sedols norāda, ka, pēc pieredzes raugoties, attālinātu darba stilu vieglāk iesākt nelielās grupās, taču sarežģīti uzturēt ilgtermiņā visas organizācijas ietvaros. Tāpēc tiekot piedāvātas arī vienreizējas grupu apmācības, kā arī doti padomi, kā veiksmīgāk un efektīvāk ieviest pilnvērtīgu ilgtermiņa procesu optimizāciju un tehnisko saderību.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!