Klātienes hakatoni atgriežas – Liepāja aicina piedalīties Zaļo tehnoloģiju hakatonā

Klātienes hakatoni atgriežas – Liepāja aicina piedalīties Zaļo tehnoloģiju hakatonā

Tie, kuri noilgojušies pēc īsta komandas gara un iespējas klātienē radīt risinājumu, kas, iespējams, kādu dienu praktiski noderēs, var sākt domāt par tuvāku vai tālāku ceļojumu uz Liepāju. No 18. līdz 20. septembrim ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties Liepājā notiekošajā Green Tech Copernicus Hackathon jeb Zaļo tehnoloģiju hakatonā. Šis hakatons būs interesants ar to, ka norisināsies gan klātienē, Liepājas Universitātē, gan arī tiešsaistē.

Kā jau daudzi citi, arī šis hakatons norisināsies 48h, kuru laikā

komandas strādās pie saviem viedajiem un zaļajiem tehnoloģiju risinājumiem un cīnīsies ar dažādiem izaicinājumiem, izmantojot Copernicus satelītu datus.

Hakatona organizētāji norādījuši, ka pasākumā aicināti piedalīties interesenti no 18 gadu vecuma, kuriem piemīt biznesa, tehniskās vai radošās prasmes. Risinājumu izstrādē īpaši noderēs iemaņas mārketingā, programmēšanā, grafiskajā dizainā, datu apstrādē, uzņēmējdarbībā, projektu vadībā un citās nozarēs. Lai risinājumi izdotos pēc iespējas labāki un ar izaicinājumiem tiktu galā veiksmīgi, visa pasākuma laikā dalībniekus atbalstīs zinoši mentori, kuri palīdzēs ne tikai biznesa ideju attīstībā, bet arī satelīta datu ieguvē un apstrādē.

Labākās komandas, kā ierasts, iegūs vērtīgas balvas, tajā skaitā arī naudas balvas. Kopējais balvu fonds sasniedz 3500 EUR, kas liecina par to, ka pasākums būs ne tikai labs veids, kā kvalitatīvi pavadīt laiku, radīt kādu vērtīgu biznesa ideju un iegūt jaunus kontaktus.

Detalizētāka informācija par Zaļo tehnoloģiju hakatonu pieejama šeit.

Savukārt, ja ir vēlme tajā piedalīties, tad pasākumam iespējams reģistrēties jau tagad, aizpildot pieteikuma anketu šeit.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!