Krāšņi aizvadīts otrais izaugsmes un iedvesmas forums “LĪDERE”

Krāšņi aizvadīts otrais izaugsmes un iedvesmas forums “LĪDERE”

“Sapņo drošāk un sasniedz vairāk” – šie viedie vārdi sevī ietver dažkārt tik ļoti nepieciešamo motivāciju un iedvesmu jauniem darbiem, augstām virsotnēm – būt LĪDEREI personiskajā un profesionālajā izaugsmē. Šajos vārdos ietvertā doma vijās cauri un kalpoja kā moto arī 14. maijā VEF Kultūras pilī notikušajā jau otrajā sieviešu izaugsmes un iedvesmas pasākumā Forums “LĪDERE”.

Forumu klātienē vēroja 800 uz izaugsmi un attīstību vērstu sieviešu, taču pasākumu tiešsaistē noskatījās vēl vairāk kā 50 000 interesentes. Klausoties vairāk kā 20 sabiedrībā zināmu lektoru prezentācijās, intervijās, diskusijās, katra no skatītājām varēja smelties sev nepieciešamo iedvesmu jauniem darbiem, augstām virsotnēm – sapņot drošāk un sasniegt vairāk, būt LĪDEREI. Foruma programma tika sadalīta trīs atšķirīgās sesijās – “Profesionālā izaugsme – sasniedz vairāk!”, “Attiecības. Ģimene. Mijiedarbība” un trešā sesija – “Personiskā attīstība – sapņo drošāk!”.

Nedaudz ieskatoties tajā, kādas atziņas foruma skatītājām sniedza lektori, jāpiemin, ka pasākuma pirmajā daļā jau otro gadu uzstājās bijusī Latvijas prezidente Vaira Vīķe–Freiberga, kura sniedza foruma prologu “Starp debesīm un zemi”. Par griestiem kā profesionālās izaugsmes virsotni vai tikai karjeras sākuma punktu pastāstīja Latvenergo padomes locekle Baiba Rubesa. Pieredzes stāstā “Ar elpu zem ūdens” - par uzdrošināšanos izveidot pirmo digitālo žurnālu Latvijā “LILLĀ” dalījās Triviums trenere, uzņēmēja un koučs Linda Saulīte. Diskusijā “Drošības josta uzņēmējdarbības uzsākšanā – mentorings” dalījās trīs savas jomas LĪDERES – biedrības “Līdere” valdes priekšsēdētāja Aiva Vīksna, Infogram dibinātāja Alise Dīrika un uzņēmēja, attiecību biohacking pētniece Anna Andersone. Par to, kādas ir bērnu attiecības ar tehnoloģijām un kā tas ir mainījies gadu gaitā, pastāstīja Latvijas Universitātes profesore Zanda Rubene. Par sievieti uz skatuves gan tiešā, gan pārnestā nozīmē pastāstīja režisore, rakstniece un saskarsmes speciāliste Baņuta Rubess. Atziņas no savas dzīves par nepadošanos, uzdrošināšanos un spēju būt unikālai sniedza PwC valdes priekšsēdētāja Zlata Elksniņa – Zaščirinska. “Lai kaut kas notiktu, ir vajadzīga griba un providence” šie vārdi vijās cauri Gemoss īpašnieces Ievas Treijas stāstam, kurā viņa dalījās ar to, kā radījusi savu ģimenes uzņēmumu, kas veiksmīgi darbojas jau 25 gadu garumā.

Bez šiem stāstiem foruma skatītājām bija iespēja dzirdēt vēl virkni pieredzē un attīstībā balstītas atziņas, pārdomas un ieteikumus ceļam uz panākumiem visās dzīves jomās.

Jāpiebilst, ka Forums “LĪDERE” visas uz izaugsmi un iedvesmu vērstās, aktīvās Latvijas sievietes aicina arī nākošgad vērot pasākumu gan kultūras un izklaides centrā “Hanzas Perons” , gan arī tiešsaistē.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!