Lielās intereses dēļ Riga Tech Girls rīkos papildkursus IT apmācībās

Lielās intereses dēļ Riga Tech Girls rīkos papildkursus IT apmācībās

Sievietes Latvijā izrāda pastiprinātu interesi par IT un karjeras uzsākšanu šajā jomā. Arī šogad nekas nav mainījies, par ko liecina aktīvā pieteikšanās “Riga TechGirls” un “Accenture Latvia” rīkotājām IT apmācībām sievietēm. Stipendiju programmas “She Goes Tech” mācībām saņemti 669 pieteikumi, tomēr vien 160 dāmas varēs startēt šajos kursos. Ņemot vērā lielo interesi par apmācībām IT jomā, šobrīd atvērta pieteikšanās vēl četriem kursiem, kas norisināsies augustā.

Pašreiz sākusies saņemto 669 pieteikumu izvērtēšana, kā arī testu kārtošana. Lai pretendente varētu piedalīties She Goes Tech apmācībās, nepieciešama ne tikai interese par IT jomu, bet arī laba analītiskā domāšana un angļu valodas zināšanas. Tomēr, ja šajā reizē iespēja kļūt par She Goes Tech dalībnieci ies garām, vēl līdz 12. jūnijam var pieteikties četriem citiem IT kursiem, kuros tiks apgūti Low Code, Java, Java Script un Scala pamati. Šīs apmācības norisināsies augustā.

Nevalstiskās organizācijas “Riga TechGirls” valdes locekle Anna Andersone norāda, ka sieviešu interese par IT apmācībām esot liela. Maijā saņemti neskaitāmi jautājumi par iespējām pieteikties mācībām vasaras beigās, tāpēc tika rasts risinājums sievietēm apgūt vēl četrus kursus. Vienlaikus A. Andersone visam aktuālajam aicina sekot līdzi Riga TechGirls mājaslapā, kā arī organizācijas Facebook kontā.

Savukārt IT uzņēmuma “Accenture” vadītājs Latvijā Maksims Jegorovs stāsta, ka pavasarī un vasarā plānots apmācīt vairāk nekā 200 interesentu karjeras sākšanai IT. 1 – 5 nedēļu ilgie kursi ļaus apgūt nepieciešamos pamatus kādai no IT jomām. Savukārt stipendiju programmas “She Goes Tech” dalībnieces pēc apmācībām varēs pieteikties Accenture rīkotajām “bootcamp” mācībām.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!