LU Biznesa inkubatorā ražīgi iesākta jaunā sezona

LU Biznesa inkubatorā ražīgi iesākta jaunā sezona

Latvijas Universitātes (LU) Biznesa inkubators uzsācis jau astoto darbības sezonu. Manāms, ka uzņēmīgo un inovatīvām idejām bagāto pulks ik gadu kļūst aizvien plašāks, piesaistot jauniešus ne vien no LU, bet arī citām augstskolām. Uzsākot savu astoto sezonu, LU Biznesa inkubators piesaistījis ap 100 jauniešu, kas darbosies komandās un radīs biznesa idejas virknē aktuālu un Latvijā nozīmīgu jomu.

Jaunajā sezonā savu ķērienu uzņēmējdarbībā un biznesa ideju ģenerēšanā izmēģināt pieteikušies vairāk nekā 100 jauniešu no dažādām Latvijas augstskolām

- lielākoties tie ir vecāko kursu un maģistratūras studenti. Neskaitot LU, inkubatorā iesaistījušies arī studējošie no Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, SSE Riga, Banku augstskolas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes un RISEBA. Līdz pat sezonas noslēgumam 2020. gada vasarā tie darbosies komandās un soli pa solim attīstīs savas biznesa idejas.

Norādīts, ka pirms-inkubācijas programmas ietvaros trīs mēnešu garumā norisināsies biznesa ideju dzīvotspējas pārbaude. Tās komandas, kuru biznesa ideja būs izturējusi šo pārbaudi, varēs piedalīties LU Biznesa inkubatora organizētajā pasākumā “Demo Diena”, kas norisināsies februārī un kur labākās biznesa idejas varēs saņemt līdz 5000 eiro lielu atbalstu un iespēju turpināt attīstību biznesa inkubatorā, piedaloties inkubācijas programmā nākamos deviņus mēnešus.

Runājot par aktualitātēm biznesa ideju ģenerēšanā un biznesa idejas attīstībā, LU Biznesa inkubatora vadītājs Kārlis Kivlenieks norādījis, ka aizvien jūtamāka esot bezatkritumu jeb zerowaste dzīvesveida klātbūtne un tā augošā popularitāte. Tāpat aktualitāti nezaudē idejas par Latvijas reģionu attīstību, kas, iespējams, jau tuvāko mēnešu laikā inkubatora ietvaros realizēsies par platformām Latvijas lauku teritoriju attīstības veicināšanai.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!