Mobilā lietotne “Dabas tūrisms” ļauj plašāk iepazīt vairāk nekā 600 dabas tūrisma objektus Latvijā

Mobilā lietotne “Dabas tūrisms” ļauj plašāk iepazīt vairāk nekā 600 dabas tūrisma objektus Latvijā

Pandēmijas laiks īpaši ziemā nav nekas īpaši aizraujošs. Brīžiem šķiet, ka neko citu kā vien sēdēt mājās vienkārši darīt nevar. Vienlaikus tieši šādi apstākļi, kad kultūras, izklaides un citas sabiedriskas vietas ir slēgtas, mudina doties dabā un iepazīt tuvāk mūsu mazo, bet skaisto Latviju. Šeit liels palīgs noteikt būs mobilā lietotne “Dabas tūrisms”, kas informē par 608 dabas objektiem un ko izmanto jau vairāk nekā 42 000 lietotāju. 

Ņemot vērā ļoti ierobežotos ceļojumus uz ārzemēm, kā arī stipri paretināto kultūras pasākumu klāstu, pagājušogad strauji pieaugusi iedzīvotāju vēlme paceļot tepat pa Latviju un iepazīt vietējās dabas bagātības. Līdz ar to arī būtiski pieauga pieprasījums pēc uzticamas, kvalitatīvas un aktuālas informācijas par ievērojamākajiem Latvijas dabas objektiem un maršrutiem. Dabas aizsardzības pārvalde iepazīstinājusi ar mobilo lietotni “Dabas tūrisms”, kas ir ļoti ērta, jo vienuviet iespējams gūt informāciju ne tikai par populāriem un iecienītiem objektiem, bet arī mazāk zināmiem, taču joprojām unikāliem un skaistiem. 

Šī mobilā aplikācija radīta 2015. gadā un piesaistījusi 42 000 lietotāju. Taču, kas ir būtiski - puse no tiem jeb vairāk nekā 20 000 lietotni “Dabas tūrisms” lejupielādējuši tikai pagājušogad vien. Dati liecina, ka lietotāju skaits īpaši pieaudzis pavasarī jeb pandēmijas sākumā, kā arī rudenī, kas uzskatāms par otru Covid-19 izplatības vilni. Aplikācijā iespējams iepazīties kopumā ar 608 dabas objektiem, kuri ietver gan īpaši aizsargājamās teritorijas, gan, piemēram, dabas takas, skatu torņus, maršrutus laivošanai, pārgājieniem utml. Lai nezaudētu aktualitāti, lietotnē esošā informācija tiek regulāri papildināta. 

Mobilā lietotne “Dabas tūrisms” pieejama gan Google Play, gan App Store aplikāciju veikalos. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!