Nākošnedēļ norisināsies tradicionālā Vidzemes inovāciju nedēļa

Nākošnedēļ norisināsies tradicionālā Vidzemes inovāciju nedēļa

Nākamnedēļ, no 22. līdz 26. februārim, jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies pasākumu cikls “Vidzemes inovāciju nedēļa”. Ņemot vērā šī brīža apstākļus, visi pasākumi norisināsies tiešsaistē, taču tie solās būt vienlīdz saistoši ikvienam, kuram interesē inovācijas un kā tās ieviest sabiedrībā, uzņēmumā, organizācijā vai savā ikdienas un darba dzīvē. 

“Vidzemes inovāciju nedēļas” rīkotāji, kuru skaitā ietilpst arī Vidzemes plānošanas reģions un Vidzemes uzņēmējdarbības centrs, norāda, ka šogad pasākumu kopums vērsts uz ilgtspējīgas attīstības mērķiem: inovāciju nozīme izaugsmes veicināšanā; dalīties sadarboties un redzēt iespējas, kā arī resursu potenciāls un paradumu maiņa.

Kopumā šajā nedēļā norisināsies 26 tiešsaistes pasākumi, kuros ar viedokli un padomiem dalīsies vairāk nekā 50 gan pašmāju, gan ārzemju eksperti. 

Pirmdien, kā ierasts, norisināsies inovāciju nedēļas atklāšana, kurā norisināsies Iedvesmas seminārs par to, kā attīstīties sarežģītos apstākļos, stiprināt inovētspēju, saskatīt iespējas jauniem risinājumiem. Tāpat uzņēmēji dalīsies pieredzes stāstos, skatītāji tiks iepazīstināti ar praktiskiem rīkiem sistemātiskai un pārdomātai ideju vadībai uzņēmumos un organizācijās. Otrdienā tiks apskatītas tādas tēmas kā virzība uz pārdomātām un sabiedrībā balstītām inovācijām Baltijas jūras reģionā; viedās pašvaldības - iespējas un izaicinājumi un citas tēmas. Trešdien, piemēram, tiks runāts par 10 inovāciju tipiem uzņēmējdarbībā. Ceturtdienā lielāks uzsvars tiks likts uz viedajiem risinājumiem valsts pakalpojumos, tūrismā un citur. Savukārt “Vidzemes inovāciju nedēļas” noslēdzošajā dienā tiks akcentētas inovācijas izglītībā. 

Ar pilnu “Vidzemes inovāciju nedēļas” pasākumu programmu, norises laikiem un saitēm uz tiešraidēm var iepazīties šeit

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!