Norisināsies sieviešu izaugsmes un iedvesmas forums “LĪDERE”

Norisināsies sieviešu izaugsmes un iedvesmas forums “LĪDERE”

14. maijā Rīgā, VEF Kultūras pilī, norisināsies jau otrais izaugsmes un iedvesmas forums “LĪDERE”. Pasākums veltīts visām uz izaugsmi un attīstību vērstajām daiļā dzimuma pārstāvēm, kuras nebaidās attīstīt savu personību un potenciālu, nebaidās piepildīt savus lielos, kā arī mazos, taču ļoti nozīmīgos sapņus un ieceres. Kā norāda foruma “LĪDERE” dibinātāja Solvita Kabakova - pasākuma galvenais vadmotīvs ir šo datumu, 14. maiju, padarīt par svētkiem ikvienai sievietei gan klātienē, gan tiešsaistes skatītāju rindās.

Kā norādījuši pasākuma organizatori - foruma programma šogad solās būt vēl aizraujošāka, interesantāka, piepildīta ar 20 iedvesmojošu un harizmātisku lektoru prezentācijām un intervijām, spilgtām emocijām un visdažādākajiem pārsteigumiem, kas kalpos kā ceļa maize un iedvesmas deva vēl krietnam laiciņam uz priekšu.

Pasākuma programma šogad iedalās trijās sesijās, katrā no tām apskatot dažādas šķautnes sevis attīstībā, izaugsmē un līderībā.

Pirmajā foruma daļā fokuss tiks likts vairāk uz sievietes profesionālo izaugsmi un prasmi nebaidīties sasniegt vairāk. Lektoru prezentācijas šajā daļā vīsies ap tādām tēmām kā spēks, kas mums, sievietēm, patiesībā ir tik daudz dots. Tāpat tiks aizskartas tādas mūsdienās ļoti aktuālas tēmas kā sievišķā līderība, dzimumu stereotipi un sieviete biznesā.

Otrajā daļā jauni iespaidi un dzīves gudras atziņas tiks sniegtas tādās jomās kā attiecības, ģimene un mijiedarbība. Lektores liks aizdomāties par tādām tēmām kā dvēseles aicinājums, mūsdienu sievietes trauslums un spēks. Ģimenes attiecību kontekstā tiks akcentēta tendence, kas bieži vien pārvēršas nopietnā problēmā – bērni un tehnoloģijas.

Foruma noslēdzošajā trešajā sesijā lektores sniegs iedvesmas devu jomās, kuras ne vienmēr pietiek laika un drosmes attīstīt – personiskā izaugsme un kā iemācīties sapņot drošāk. Tāpat foruma noslēdzošajā daļā iedvesmojošās un viedās lektores visām foruma skatītājām sniegs krietnu devu motivācijas apzināties savu, sievietes spēku, nebaidīties būt uz “lielās” dzīves skatuves, izcelties lielajā pūlī un būt līderēm gan personiskajā, gan profesionālajā vidē.  

Kaut arī biļetes uz šo notikumu tika izpārdodas jau februārī, organizatori un SEB banka nodrošina foruma “LĪDERE” bezmaksas tiešraidi, lai pasākumu kaut vai attālināti varētu noskatīties un izbaudīt visas interesentes.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!