Norisināsies vērienīgais jaunrades un tehnoloģiju festivāls “iNOVUSS”

Norisināsies vērienīgais jaunrades un tehnoloģiju festivāls “iNOVUSS”

Labi iesāktas tradīcijas ir jāturpina – tā nolēmuši jaunrades un tehnoloģiju festivāla “iNOVUSS” organizatori, kas no 30. augusta līdz 1. septembrim Lucavsalā jau otro reizi rīkos daudzveidīgo un Latvijā lielāko tehnoloģijām veltīto festivālu. Šogad pasākums piedāvās vēl dažādāku aktivitāšu programmu, kurā bez lektoru prezentāciju klausīšanās būs iespēja arī tīkloties, sastapties ar sev līdzīgi domājošiem, kā arī spert pirmos soļus uzņēmējdarbībā un sava biznesa izveidē.

Festivāla programma lielākoties norisināsies uz sešām tematiskajām skatuvēm, kas atradīsies “Naudas kvartāla”, “Biznesa inkubatoru”, “23XX”, “Biznesa terases”, “Smart Cafe” un “Futūristu” teltīs, kā arī uz galvenās skatuves “Magnetic Latvia”.

iNOVUSS šogad norisināsies vairāk nekā 50 aktivitātes

- bez maksas būs iespēja ieklausīties gan pašmāju, gan ārvalstu lektoru pieredzes stāstos un diskusijās, pašiem piedalīties dažādās meistarklasēs, spēlēs un atrast domubiedrus. Sekojot tehnoloģiju attīstībai un tendenču maiņai, iNOVUSS šogad “gaismā cels” tādas tēmas kā tehnoloģijas un jaunrade brīvdabā, tendences inovācijās, blokķēde, mākslīgais intelekts, zinātnes attīstība, nākotnes profesijas, ceļošana 21. gadsimtā un citas, kuras papildinās arī muzikāli priekšnesumi visas dienas garumā.

Ieskatoties pasākuma programmā, vērts pieminēt, ka iNOVUSS pirmajā dienā, 30. augustā, virkne dažādu jomu pārstāvoši, sabiedrībā zināmi runātāji dalīsies savos pieredzes stāstos par to, kā pētniecība var būt inovatīva biznesa sastāvdaļa. Aktīva diskusija varētu izvērsties tēmas “Zinātnes un uzņēmējdarbības sinerģija” ietvaros. Riga TechGirls līdzradītāja Anna Andersone tuvāk iepazīstinās ar sievietes iespējām iesaistīties IT jomā. 31. augustā tiks diskutēts par mākslīgo intelektu un tā ietekmi uz cilvēci, postdigitālo ēru, nākotnes darbavietām. Domu apmaiņā eksperti dalīsies ar viedokli par Rīgas iespējām kļūt par viedpilsētu, to, kāda nākotne sagaida finanšu sektoru un par citām aktuālām tēmām. Savukārt festivāla noslēgumā, 1. septembrī, apmeklētāji varēs smelties zināšanas par atvērto datu nozīmi pilsētā, tipiskākajām kļūdām biznesa uzsākšanā, kā arī piedalīties virknē radošo darbnīcu.

Piedalīties radošajās darbnīcās, spēlēs, vērot prezentācijas un tīkloties ikviens varēs paralēli lekcijām. Būs iespēja iesaistīties LEGO, personības attīstīšanas, veiksmīgas produkta pārdošanas, UX darbnīcās, robotikas nodarbībās,  meistarklasē “Ved darījumu sarunas viegli un efektīvi” un citās aktivitātēs.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!